Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jak mieć lepiej w pracy i zarabiać więcej bez proszenia o podwyżkę

Wśród pracowników firm istnieją trzy grupy, każda z nich w inny sposób podchodzi do swoich zadań i tego, w jaki sposób myśleć o pieniądzach, które zarabia. Jacek Santorski, który na co dzień pracuje z elitami biznesu zdradza, która grupa ma największe szanse na sukces. Wyjaśnia też jak należy postępować, żeby w firmie stać się partnerem, a nie „kosztem”. W programie „Nino o biznesie” Nino Dżikija pyta też o sposoby radzenia sobie ze stresem. Jak się okazuje – przyczyn nadmiernego stresowania się należy szukać nie tylko w środowisku pracy, ale też we własnych, genetycznych uwarunkowaniach.

12-11-2019
Tagi:
psychologia biznesu, santorski, nino o biznesie
0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
KOMENTARZE
(10)
nxt
3 lata temu
A to dobre… Uśmiałem się. I to tak poważnie i namysłem opowiada… Buahahaha….
Król Leszek
3 lata temu
W pracy w Polsce rządzi kumoterstwo i nepotyzm. Na stanowiskach są ludzie ze znajomościami a nie umiejętnościami. Polska to patologia najgorsza z możliwych.
Zed
3 lata temu
Arystokracja ppganiacze i niewolnicy od starożytnego Egiptu nic się nie zmienia a ten pan właśnie to ogarnął.
ewa
3 lata temu
istnieją trzy grupy pacowników, pierwsza - ci od roboty, druga - ci od kablowania i podlizywania się szefowi i trzecia, najwyżej w hierarchii - krewni i znajomi królika:)! tak zawsze było, jest i będzie! możesz być kompetentny, pracowity i oddany firmie a awans i podwyżkę zawsze dostanie najpierw siostrzeniec albo kochanka szefa!
Elyty
3 lata temu
"pracownik który mówi - dasz mi podwyżkę - nie należy do elit". Elity elitami, ale spodnie pan ma pobrudzone czymś białym na lewej nodze.