Notowania

amazon
10.01.2019 07:43

Jeff Bezos, najbogatszy człowiek na świecie, może zbiednieć. Przez rozwód

Tak już jest z krezusami, że biednieją albo przez błędne decyzje biznesowe albo przez rozwody. Amazon Jeffa Bezosa ma się dobrze, czego nie można powiedzieć o jego małżeństwie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Getty Images)
Według Bloomberga majątek CEO Amazona wynosi 137 mld dolarów. (Fot: Chip Somodevilla)

Najbogatszy człowiek świata - twórca Amazona Jeff Bezos – rozwodzi się. O swojej życiowej decyzji poinformował na Twitterze. Ze swoją (jeszcze) żoną tworzył parę przez 25 lat.

Spacer po Amazonie

Według Bloomberga majątek CEO Amazona wynosi 137 mld dolarów. Nic dziwnego, że od razu ruszyły spekulacje, o ile z powodu rozwodu skurczą się zasoby biznesmena. Jeśli strony dogadają się, że dzielą się po połowie, to w portfelu Bezosa pozostałoby jedyne 68,5 mld dolarów.

Jaki jest powód rozstania? Nie ma pewności. Amerykanin zaznaczył jednak w swoim wpisie, że gdyby miał przeżyć te 25 lat po raz drugi, to przeżyłby je tak samo.

„Mieliśmy wspaniałe życie jako małżeństwo i widzimy przed sobą również wspaniałą przyszłość, jako rodzice, przyjaciele, partnerzy w biznesie oraz jako indywidualne jednostki podążające za przygodami. Chociaż etykieta może być inna, to pozostajemy rodziną i serdecznymi przyjaciółmi” – napisał biznesmen.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
09-01-2019

Ahhale głupi tekst :D 137miliardów na pół jak on tyle nie ma wkieszeni tylko jego spółki sa warte D

09-01-2019

JaWeź tu teraz ślub jak masz biznes:)

09-01-2019

paz-yent...a jednak pieniądze dają szczęście!

Rozwiń komentarze (113)