Notowania

Kampania Koalicji Obywatelskiej na Facebooku. Pochłonęła już milion złotych

Ofensywa wyborcza Koalicji Obywatelskiej trwa w najlepsze. Tylko na Facebooku KO wydała ponad milion złotych na promocję kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego i parlamentu. Na tym samym portalu za swoje reklamy PiS zapłacił… niecałe 100 tys. złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Na kampanię Małgorzaty Kidawy-Błońskiej KO wydało ponad 80 tys. złotych. (Fot: Rafał Guz)

Na promocję kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej sztab wyborczy KO zapłacił amerykańskiemu gigantowi niemal 85,5 tys. złotych. To wydatek tylko z ostatnich dwóch tygodni – podaje "Fakt".

Od marca 2019 roku wydatki Koalicji na reklamy na Facebooku wyniosły 1,1 mln złotych. Dla porównania: Prawo i Sprawiedliwość w tym samym czasie za swoje spoty na Facebooku zapłaciło 96 tys. złotych.

Najnowszy sondaż IBRiS dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej" tłumaczy skąd wynika taka rozbieżność między wydatkami obu partii. Na Prawo i Sprawiedliwość swój głos oddać chce 44,5 proc. ankietowanych, zaś na Koalicję 23,9 proc.

Zobacz także: Sztuczna inteligencja może nas zgubić. Jednak bez niej nie ma mowy o bezpieczeństwie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-09-2019

krytykTa różnica wynika z tego e PIS wydaje pieniądze żądowe

25-09-2019

ZDRAJCYpisNie policzyliście czteroletniej, ogromnej kampanii pisu w tvp czyli wielkiej propagandy dla ludzi o bardzo małym pojęciu o wszytkim, która kosztuje … Czytaj całość

25-09-2019

HehA PiS rozdaje miliony naszych pieniędzy żeby wygrać.To co to jest milion

Rozwiń komentarze (20)