Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kopalnia Turów. Radosław Sikorski: Mleko się rozlało

- Trzeba było negocjować z Czechami zanim zapadł ten wyrok. Podobno jesteśmy przywódcą Trójmorza, a tu się okazuje, że Czesi, którzy są naszym najbliższym sojusznikiem nie mogąc dogadać się z polskimi władzami w bezprecedensowym ruchu składają na nas skargę do TSUE - ocenił w programie ”Newsroom” Radosław Sikorski były szef MSZ. - Można się teraz napinać nacjonalistycznie, wygrażać Unii, Trybunałowi Sprawiedliwości, a trzeba było poważnie podjeść do Czeskich postulatów i podjąć dyskusję. W cieniu zabezpieczenia sądowego nasza pozycja negocjacyjna jest znacznie gorsza. Mleko się rozlało - stwierdził

0
0
309
Podziel się
Komentarze (309)
zobacz więcej komentarzy (309)
KOMENTARZE
(309)
Abc
rok temu
Dziękujemy panu za współudział w budowaniu Polski ! Gdyby nie Wasze rządy tobyloby wstyd nawet za brak dróg i mostów ! No cóż idzie ruina i nędza ale Polska dzięki wam jest wciaz piękna!
Tadeusz
rok temu
Jak się przeczyta lub odsłucha komentarze Omnibusa dyplomacji, Pana Sikorskiego to człowiek chciałby napisać co nieco brzydkiego, ale po co ten dyplomata tego i tak nie zrozumie. Najlepiej jakby zamilknął na stałe i nie denerwował Polaków.
pigwa
rok temu
Raduś mleko się rozlało będziesz miał co zlizywać. Nareszcie coś dla was platformersów. Tyle wysiłku i tylko lizanie rozlanego mleka....
Oberwator
rok temu
Dzieci , to jest przykład,, prawdziwego Polaka ,, , Zapamiętajcie tą radosną buzię . Kiedy dorośniecie a On będzie stary i niedołężny nie zapomnijcie podziękować za troskę o Polskę .
4x nie
rok temu
Sikorski, powinien podjąć negocjacje odnośnie zwrotu działki i części domu w chobielinie, ponieważ istnieją poważne wątpliwości odnośnie legalności nabycia nieruchomości.
...
Następna strona