Trwa ładowanie...
bEpMwEEl

Notowania

Przejdź na

Premier ma nowy pomysł na handel. "Niepokojąca wypowiedź"

- Niepokojąca wypowiedź - tak słowa premiera Mateusza Morawieckiego o ograniczeniu tzw. marek własnych w dyskontach skomentowała w programie "Money. To się liczy" Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji. W jej ocenie korzystają na tym i producenci i klienci.

0
0
57
Podziel się
Komentarze (57)
zobacz więcej komentarzy (57)
bEpMwEEx
KOMENTARZE
(57)
Janusz
2 lata temu
Jak to jest z cenami tej żywności. Jechałem drogami po ziemi kieleckiej i chciałem dokonać zakupu płodów rolnych przy przydrożnych stoiskach. /symbolicznie niewiele do mojego bagażnika starego auta osobowego/. Okazało się ku mojemu zdumieniu, że ceny są tak wygórowane i nie porównywalne z cenami w sklepach,że zrezygnowałem.Nie chciałem przepłacać.Polski rolniku opamiętaj się,bo na tym interesu nie zrobisz.
POLAK
2 lata temu
Ja kupuję tylko produkty miejscowe aby żyć a nie mięsa z niemiec i danii z samą chemią a UE wpinkala nasze.
kkk
2 lata temu
w jakich krajach starej Unii są w jednym mieście tyle PAŁACÓW GALERYJNYCH - handlowych. To jest dojenie Polaków i bogacenie korporacji oraz firm podatkowych oraz adwokackich.
bEpMwEEP
Klijent
2 lata temu
to jest jakaś paranoja. Rząd powinien sprzyjać rozwojowi m.in. handlu a tymczasem bez przerwy wydaje jakieś ograniczenia, stawia bariery, straszy... Gdzie tu polityka prorozwojowa?
jak zawsze
2 lata temu
takie slogany wyborcze pod meneli
...
Następna strona