Notowania

mtsl
22.10.2019 09:11

"Money. To się liczy". Projekt ws. małego ZUS zelektryzował przedsiębiorców

O projekcie zmniejszenia wysokości składek na ZUS, który wprowadza to rozwiązanie tylko na trzy lata, porozmawiamy w programie "Money. To się liczy" z rzecznikiem ZUS Wojciechem Andrusiewiczem. Pierwszym gościem będzie zaś Witold Choiński, prezes Związku Polskie Mięso.

Podziel się
Dodaj komentarz

Unia Europejska zwiększa import drobiu z Ukrainy, co z niepokojem obserwują polscy producenci. Polska jest bowiem największym producentem drobiu w UE. Z kolei rynek wieprzowiny od dawna boryka się z afrykańskim pomorem świń.

Rzecznik ZUS odniesie się zaś do projektu ws. małego ZUS, który jest realizacją jednej z wyborczych obietnicy PiS. Preferencyjna, niższa stawka będzie zależała do dochodu przedsiębiorcy, ale korzystanie z niej będzie możliwe przez trzy lata. Wprowadzenia ograniczenia czasowego PiS nie zapowiadał.

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: mtsl
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-10-2019

BastardUrząd skarbowy , ZUS , KRUS !!!!!!! Na co tyle urzędów !!!!!!! W Anglii jest bilans recenzent and customs ! Jeden urząd i obsługuje wszystko !!!! … Czytaj całość

22-10-2019

KosztyLikwidacja ZUS i KRUS, ograniczyć biurokracje

22-10-2019

KololoPiS kolejny raz pokazał swoją prawdziwą socjalostyczno-zlodziejską twarz. Po wyborach się okazało że tylko 3 lata małego ZUSu a potem dalszy ciąg … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (7)