Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Nino Dzhikiya
|
aktualizacja

Nie chciała ich żadna galeria w Polsce, dziś ustawiają się kolejki. Biżuteryjne szaleństwo

Markę Tous Agnieszka Pala-Jasikowska poznała przez przypadek, gdy znalazła na plaży bransoletkę firmy. Zakochała się w hiszpańskiej biżuterii do tego stopnia, że postanowiła sprowadzić ją do Polski, mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia w biznesie. Jak Polce udało się podbić hiszpańskie serca i zbudować sieć blisko 60 salonów biżuteryjnych, o które dziś biją się wszystkie galerie handlowe - Agnieszka Pala-Jasikowska mówi Nino Dżikiji.

KOMENTARZE
(28)
Ale nędzna re...
4 lata temu
....
Birkut
4 lata temu
Fajnie robić biznes jak nie musisz martwić się o finansowanie.
Polonista
4 lata temu
Jak można dopuścić do mikrofonu kogoś kto rozmawia z takim sowieckim akcentem? Żyjemy w Polsce a nie w Rosji! Czy naprawdę brakuje w Wirtualnej Polsce dziennikarza lub dziennikarki, który/a poprawnie mówiłby po polsku? Nie da się tego słuchać!
burak cukrowy
4 lata temu
nie piszta "nikt ich nie chciał" bo może któś tam chciał...
waldi
4 lata temu
walczycie z hejtem. i to mi się podoba. ale to wy często redaktorzy jesteście zalążkiem takiego hejtu, bo po prostu wkurzacie ludzi artykułami. ten jest o jakiejś żonie bogatego facia, która otworzyła sieć sklepów z biżuterią i jest to przedstawione, jako objawienie się mądrej pani bizneswomen, która z niczego stworzyła coś. ano nie stworzyła. kto wie, może ten artykuł jest sponsorowany i dletego
...
Następna strona