Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nie spłacał kredytu ze SKOK Wołomin, zrezygnował z pracy w CBA

Piotr Kaczorek zrezygnował z pracy w CBA. To reakcja na publikacje medialne, które zarzucały mu niespłacanie przez kilka lat kredytu ze SKOK-u Wołomin. Teraz były rzecznik biura zapewnia, że zaległości ureguluje.

Podziel się
Dodaj komentarz
(CBA)
Piotr Kaczorek miał wziąć kredyt ze SKOK-u Wołomin i przez kilka lat go nie spłacać. - Przestępstwa nie było - mówi CBA (Fot: CBA)

Piotr Kaczorek, do niedawna jeden z rzeczników prasowych CBA, złożył rezygnację z pracy - podało Biuro. Kaczorek miał też zapewnić, że kredyt będzie spłacał.

CBA nie dopatrzyło się w postępowaniu byłego pracownika złamania prawa .- Jednak w związku z wysokimi standardami, jakie obecnie panują w CBA, Piotr Kaczorek złożył podanie o rezygnację z pracy. Szef CBA przyjął tę rezygnację - podało Centralne Biuro Antykorupcyjne.

CBA: 5 zatrzymanych ws. korupcji na ponad 1 mln zł. Zobacz wideo:

Pod koniec grudnia 2018 r. Onet.pl ujawnił, że Piotr Kaczorek w 2013 roku wziął 160 tys. zł kredytu ze SKOK-u Wołomin i miał go nie spłacać przez kilka lat. W 2015 roku SKOK Wołomin upadł, natomiast w jego wykazie majątkowym było zobowiązanie Piotra Kaczorka na ponad 200 tys. zł. Wysokość zobowiązania wynikała m.in. z nagromadzonych odsetek.

CBA podkreśla, że Kaczorek nie był funkcjonariuszem formacji, a pracownikiem cywilnym wydziału komunikacji społecznej. - Z tego powodu nie miał dostępu do wrażliwych dokumentów - podkreśla Biuro. Nie podano, kto teraz przejmie obowiązki Kaczorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-01-2019

jaroOczywiście, że nie popełnił przestępstwa świadomie nie spłacając kredytu. Przecież nikt od niego tego nie wymagał bo to taka kasa zapomogowa dla … Czytaj całość

24-01-2019

AntekPolska miała wstać z kolan a leży twarzą w błocie a czosnkowy but jeszcze bardziej tę twarz dociska. Państwo z dykty to za mało powiedziane.

24-01-2019

mkI wszystko pod dywan . A to jest głęboka patologia tych struktur władzy

Rozwiń komentarze (20)