Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Nowe szaty Biedronki. Czas na czerwień i antracyt

7
Podziel się

Pracownicy Biedronki testują właśnie nowe uniformy. Sieć wkrótce zacznie wprowadzać je w całym kraju. W skład zestawu wchodzą koszule, koszulki, bezrękawniki i bluzy.

Nowa, zaprojektowana specjalnie dla Biedronki odzież to dowód na to, że największa sieć sklepów w Polsce cały czas się zmienia.
Nowa, zaprojektowana specjalnie dla Biedronki odzież to dowód na to, że największa sieć sklepów w Polsce cały czas się zmienia. (Materiały prasowe)
bErLPeCt

Informacja prasowa Biedronki

Nowe stroje mogli zobaczyć w środę pierwsi warszawscy klienci Biedronki. Trafiły do pracowników sklepu przy ul. Radzymińskiej 94B w Warszawie.

– Przede wszystkim są eleganckie… – chwalili stroje obecni w sklepie klienci dodając, że to "wielki plus dla estetyki sklepu".

bErLPeCv

- Teraz stroje pasują do nowoczesnych sklepów Biedronki – zauważyli nasi rozmówcy.

Nowe stroje po konsultacjach z pracownikami

Pracownicy mieli wpływ na to, jak nowa odzież będzie wyglądać już na etapie ich projektowania. Zatrudnione w Biedronce panie zwróciły uwagę, by uniformy były w dwóch wersjach: męskiej i damskiej. I tak też się stało.

Podobnie było z dylematem czy wprowadzać nowe bluzy z suwakiem, czy bez. Wygrała ta pierwsza opcja za sprawą sygnału od samych zatrudnionych, którzy nie chcieli ściągać ubrana przez głowę.

bErLPeCB

Odzież sprawdzano najpierw w sklepach w Wyszkowie i Białymstoku. Teraz przyszła kolei na Warszawę i nowoczesny sklep sieci Biedronka przy ul. Radzymińskiej na Targówku.

– Bardzo ładnie leżą, koszulki są dłuższe i wygodniejsze. No i te kolory takie przyjemne dla oka – uśmiecha się pani Tatiana, kasjerka w sklepie przy Radzymińskiej, potwierdzając to, co wykazały poprzednie testy: że nowe stroje po prostu są ładne.

Nowa, zaprojektowana specjalnie dla Biedronki odzież to dowód na to, że największa sieć sklepów w Polsce cały czas się zmienia.

"Dotyczy to nie tylko asortymentu i samych sklepów sieci, ale i strojów dla pracowników. Zmianie ulegnie przede wszystkim kolorystyka ubrań, dostosowana do kolorów marki i wyglądu jej sklepów. W skrócie: żegnamy soczystą zieleń. Teraz wykonane z materiałów wysokiej jakości koszulki i koszule są więc czarne, czerwone i antracytowe", informuje Biedronka.

bErLPeCC

Firmowe koszule, bluzy i bezrękawniki

Nowością są nie tylko kolory ubrań. Zmieni się też ich krój. Na przykład już wkrótce kierownicy placówek w sklepach Biedronka będą nosić eleganckie zapinane koszule. Wszyscy zatrudnieni w sklepach sieci otrzymają zestawy, w skład których wchodzić będą: koszulki polo (bądź wspomniane koszule dla kierowników), czerwone bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy i czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami.

Logotyp Biedronki, który znalazł się na nowych strojach, pozbawiony jest już nazwy sieci. Jedynie guziki koszuli i koszulki będą teraz opatrzone napisem "Biedronka".

Zmiana uniformów wprowadzana będzie do wszystkich sklepów Biedronka stopniowo już od lata tego roku. Etap testów jest już bowiem zakończony, a opinie pracowników i klientów były pozytywne.

bErLPeCD

Informacja prasowa Biedronki

bErLPeCW
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(7)
Nick
rok temu
Jeszcze kropki przecież to Biedronka
Tomek
rok temu
Star trek.
Xfd
rok temu
Jakość wykonania jak będzie na poziomie sprzedawanych ubrań to sukces gwarantowany nie nadążą z wymianą odzieży ,nie kupuje art.przemysłowych niska jakość wykonania , widać jak towar zalega na pułkach ludzie mają dość tandety
bErLPeCX
gucio
rok temu
i niech maja grubsze kobiety dluzsze te koszulki chociaz bo jak rozkladaja towar i kucaja to bardzo nieestetycznie wygladaja goleplecy i wystajacy poldupek z szarymi majtami. widok obrzydliwy
Orio
rok temu
Ciekawe jaka jakość bo te wcześniejsze ciężko było doprać a jeśli się doprały to kolor schodził i koszulki oraz fartuchy wyglądały często gorzej niż wład do mopa . Koszulki polo nie nadają się gdy jest gorąco gdyż nie przepuszczają powietrza do skóry i efekt jest taki że człowiek po ci i męczy się trzy razy bardziej niż w chłodne dni.