Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Biedronka
04.06.2020 16:04

Nowe szaty Biedronki. Czas na czerwień i antracyt

Pracownicy Biedronki testują właśnie nowe uniformy. Sieć wkrótce zacznie wprowadzać je w całym kraju. W skład zestawu wchodzą koszule, koszulki, bezrękawniki i bluzy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
Nowa, zaprojektowana specjalnie dla Biedronki odzież to dowód na to, że największa sieć sklepów w Polsce cały czas się zmienia.

Informacja prasowa Biedronki

Nowe stroje mogli zobaczyć w środę pierwsi warszawscy klienci Biedronki. Trafiły do pracowników sklepu przy ul. Radzymińskiej 94B w Warszawie.

– Przede wszystkim są eleganckie… – chwalili stroje obecni w sklepie klienci dodając, że to "wielki plus dla estetyki sklepu".

- Teraz stroje pasują do nowoczesnych sklepów Biedronki – zauważyli nasi rozmówcy.

(Materiały prasowe)

Nowe stroje po konsultacjach z pracownikami

Pracownicy mieli wpływ na to, jak nowa odzież będzie wyglądać już na etapie ich projektowania. Zatrudnione w Biedronce panie zwróciły uwagę, by uniformy były w dwóch wersjach: męskiej i damskiej. I tak też się stało.

Podobnie było z dylematem czy wprowadzać nowe bluzy z suwakiem, czy bez. Wygrała ta pierwsza opcja za sprawą sygnału od samych zatrudnionych, którzy nie chcieli ściągać ubrana przez głowę.

Odzież sprawdzano najpierw w sklepach w Wyszkowie i Białymstoku. Teraz przyszła kolei na Warszawę i nowoczesny sklep sieci Biedronka przy ul. Radzymińskiej na Targówku.

– Bardzo ładnie leżą, koszulki są dłuższe i wygodniejsze. No i te kolory takie przyjemne dla oka – uśmiecha się pani Tatiana, kasjerka w sklepie przy Radzymińskiej, potwierdzając to, co wykazały poprzednie testy: że nowe stroje po prostu są ładne.

Nowa, zaprojektowana specjalnie dla Biedronki odzież to dowód na to, że największa sieć sklepów w Polsce cały czas się zmienia.

"Dotyczy to nie tylko asortymentu i samych sklepów sieci, ale i strojów dla pracowników. Zmianie ulegnie przede wszystkim kolorystyka ubrań, dostosowana do kolorów marki i wyglądu jej sklepów. W skrócie: żegnamy soczystą zieleń. Teraz wykonane z materiałów wysokiej jakości koszulki i koszule są więc czarne, czerwone i antracytowe", informuje Biedronka.

Firmowe koszule, bluzy i bezrękawniki

Nowością są nie tylko kolory ubrań. Zmieni się też ich krój. Na przykład już wkrótce kierownicy placówek w sklepach Biedronka będą nosić eleganckie zapinane koszule. Wszyscy zatrudnieni w sklepach sieci otrzymają zestawy, w skład których wchodzić będą: koszulki polo (bądź wspomniane koszule dla kierowników), czerwone bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy i czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami.

Logotyp Biedronki, który znalazł się na nowych strojach, pozbawiony jest już nazwy sieci. Jedynie guziki koszuli i koszulki będą teraz opatrzone napisem "Biedronka".

Zmiana uniformów wprowadzana będzie do wszystkich sklepów Biedronka stopniowo już od lata tego roku. Etap testów jest już bowiem zakończony, a opinie pracowników i klientów były pozytywne.

(Materiały prasowe)
(Fot: mat.)

Informacja prasowa Biedronki

Tagi: Biedronka
Źródło:
Informacja prasowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-06-2020

gucioi niech maja grubsze kobiety dluzsze te koszulki chociaz bo jak rozkladaja towar i kucaja to bardzo nieestetycznie wygladaja goleplecy i wystajacy … Czytaj całość

04-06-2020

KlientW sam raz barwy typowo banderowskie, ale pracownicy jak Pani Tatiana będą pewnie zadowoleni.....

04-06-2020

aaaaacałkiem fajowe

Rozwiń komentarze (7)