Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Pawłowski
|

Nowy kanał TVP. Członek KRRiT: pokazuje absurd myślenia o mediach publicznych

- Kwestia misji jest dla mediów publicznych kluczowa, pytanie jest o to, jak powinna być realizowana - powiedział w programie "Newsroom" WP Tadeusz Kowalski, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. - Czy jedynym sposobem na realizacje tego zadania jest tworzenie nowego programu? Moim zdaniem nie. Dla mnie przykładem takiego absurdu jest program, o którym niewiele osób wie – Alfa TVP. Jest skierowany do pokolenia Alfa, to są dzisiejsi 11-12-latkowie. To są dzieci urodzone w rzeczywistości cyfrowej, w świecie nowych technologii. I dla nich uruchomiono kanał telewizji, co jest dla nich z gruntu obce, bo oni telewizji w ogóle nie oglądają. Korzystają ze smartfonów. To jest absurdalny pomysł, na jaki wpadła TVP. Pytałem o pomysł na to, ale nikt nie umiał mi odpowiedzieć. To jest tylko drobny przykład, bo ten kanał jeszcze nie kosztuje w skali całej telewizji bardzo dużo, ale pokazuje absurdalne myślenie o tym jak te media powinny się rozwijać. To trzeba...
rozwiń
KOMENTARZE
(23)
Jak
5 miesięcy temu
nie mają kasy to po co się tak rozdrabniać, z internetem i tak nie wygrają, to tam ludzie czerpią teraz wiedzę.
Stan
5 miesięcy temu
Rząd Vichy
Stan
5 miesięcy temu
Rząd Vichy
Johny
5 miesięcy temu
Bardzo dobra czysta woda mineralna nie gazowana "Czyżowianka" spółka zoo ograniczoną odpowiedzialnością właściciel D.Tusk oraz szew do spraw marketing Sienkiewicz.
Antrax
5 miesięcy temu
Misję mają tylko TVP Kultura, TVP Historia, TVP Dokument, TVP Nauka. I tylko te kanały powinny być dotowane z budżetu. TVP 1 i TVP 2, TVP sport, TVP Rozrywka albo maja same na siebie zarabiać, albo do likwidacji. TVP Info teoretycznie też ma misję, ale ten kanał powinien zniknąć, bo zawsze każda, aktualna władza będzie w większym lub mniejszym stopniu wykorzystywać do swojej propagandy. Co prawda, nikt nigdy wcześniej i pewnie już nigdy więcej, nie będzie robił aż (aż!) takiej propagandy jak PIS, ale pokusa zawsze będzie.
...
Następna strona