Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Nowy standard telewisji. Kto musi wymienić telewizor?

Już niebawem zostanie zmieniony standard nadawania naziemnej telewizji cyfrowej. Dotychczasowy sygnał DVB-T od marca zacznie być powoli zastępowany sygnałem w standardzie DVB-T2/HEVC - Może się okazać, że nie wszystkie odbiorniki będą dostosowane do nowego standardu - powiedział w programie Money. To się Liczy wiceprezes Emitel S.A. Maciej Staszak, tłumacząc, jak sprawdzić, czy urządzenie będzie odbierać nowy sygnał.

KOMENTARZE
(16)
badu
2 lata temu
Nic nie kupować, żadnych telewizorów, żadnych dekoderów, ciekawe co zrobią? Kto będzie oglądał ich propagandę?
O!!!
2 lata temu
Nowy sygnał sprzęgnięty z G5 będzie sterował ludzkimi umysłami , już obecnie TV mówi Ci co masz robić ...i w co wierzyć " Hodowla OWIEC do dojenia " ...już akceptujesz podwyżki i chęć zapłaty , ... A gdyby nikt nie zapłacił ??? Rewolucja ! Tylko jak zrobić coś takiego przed Telewizorem w odcięciu od świata pandemią i podzialem społeczeństwa ??? Co innego w Grecji czy Hiszpanii , tam wszyscy żyją na zewnątrz , spotykają się przy stolikach z winem i kawą ale ich odseparowali na kurorty dla bogatych Niemców . Elektryczne samochody ! a co by bylo gdyby milionowe miasto na noc włączyło ładowanie ? Tak , bezsens i niemożliwe . Jedynym paliwem może być wodór !!! to dlaczego nic nie robią w tym zakresie ? Bo każdy by mógł go z wody wyprodukować w piwnicy i cwaniaczki" by nie zarobili , A TERAZ DOJĄ I DOJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciemnogrod
2 lata temu
Ale głupoty. Przystawka czy tam tuner tv DVBT-2/HEVC za 120 zł i nie trzeba żadnego telewizora wymieniać. Ale rozumiem, że producenci telewizorów muszą zarobić i dlatego przedstawia się to w taki sposób, że trzeba koniecznie nowy telewizor kupić. Może się ktoś złapie....
Mamut
2 lata temu
Skorzystajcie z tego i odejdzice od ogladania tv. Zycie jest piękne.
emkh
2 lata temu
widocznie uważaja że mamy za dużo pieniędzy , szczególnie emeryci i tak niema zawiele co oglądać .