Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowy standard telewisji. Kto musi wymienić telewizor?

Już niebawem zostanie zmieniony standard nadawania naziemnej telewizji cyfrowej. Dotychczasowy sygnał DVB-T od marca zacznie być powoli zastępowany sygnałem w standardzie DVB-T2/HEVC - Może się okazać, że nie wszystkie odbiorniki będą dostosowane do nowego standardu - powiedział w programie Money. To się Liczy wiceprezes Emitel S.A. Maciej Staszak, tłumacząc, jak sprawdzić, czy urządzenie będzie odbierać nowy sygnał.

72 reakcje
34
22
16
Podziel się
Komentarze (16)
zobacz więcej komentarzy (16)
KOMENTARZE
(16)
badu
6 miesięcy temu
Nic nie kupować, żadnych telewizorów, żadnych dekoderów, ciekawe co zrobią? Kto będzie oglądał ich propagandę?
O!!!
6 miesięcy temu
Nowy sygnał sprzęgnięty z G5 będzie sterował ludzkimi umysłami , już obecnie TV mówi Ci co masz robić ...i w co wierzyć " Hodowla OWIEC do dojenia " ...już akceptujesz podwyżki i chęć zapłaty , ... A gdyby nikt nie zapłacił ??? Rewolucja ! Tylko jak zrobić coś takiego przed Telewizorem w odcięciu od świata pandemią i podzialem społeczeństwa ??? Co innego w Grecji czy Hiszpanii , tam wszyscy żyją na zewnątrz , spotykają się przy stolikach z winem i kawą ale ich odseparowali na kurorty dla bogatych Niemców . Elektryczne samochody ! a co by bylo gdyby milionowe miasto na noc włączyło ładowanie ? Tak , bezsens i niemożliwe . Jedynym paliwem może być wodór !!! to dlaczego nic nie robią w tym zakresie ? Bo każdy by mógł go z wody wyprodukować w piwnicy i cwaniaczki" by nie zarobili , A TERAZ DOJĄ I DOJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciemnogrod
6 miesięcy temu
Ale głupoty. Przystawka czy tam tuner tv DVBT-2/HEVC za 120 zł i nie trzeba żadnego telewizora wymieniać. Ale rozumiem, że producenci telewizorów muszą zarobić i dlatego przedstawia się to w taki sposób, że trzeba koniecznie nowy telewizor kupić. Może się ktoś złapie....
Mamut
6 miesięcy temu
Skorzystajcie z tego i odejdzice od ogladania tv. Zycie jest piękne.
emkh
6 miesięcy temu
widocznie uważaja że mamy za dużo pieniędzy , szczególnie emeryci i tak niema zawiele co oglądać .