Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
KKG
|
aktualizacja

Opcja last minute. Warto czekać do ostatniej chwili? "Można wyhaczyć atrakcyjne oferty"

- W czasie wakacji, czy ferii zimowych, gdy na urlopy wyjeżdżają nie tylko Polacy, ale także mieszkańcy innych europejskich krajów, o przeceny i zniżki jest trudno - powiedziała w programie "Newsroom" WP Agata Biernat z wakacje.pl. – Porównywaliśmy ceny tegoroczne z tymi z ubiegłego roku: wyjazdy w tym samym czasie, do tego samego hotelu. Okazało się, że wakacje kupione kilka tygodni przed wylotem były o kilkaset zł tańsze od osoby od tych, który został wykupione na kilka dni przed urlopem. Różnie z tym bywa. Cena zależy od tego, czy mamy konkretne plany wakacyjne. Jeśli mamy upatrzony hotel, kraj, warto wybierać oferty na długo przed wakacjami. Ale także w opcji last minute zawsze znajdą się atrakcyjne propozycje i perełki w najpopularniejszych krajach basenu Morza Śródziemnego. Tam naprawdę można fajne oferty wyhaczyć – zapewnia ekspertka.
KOMENTARZE
(10)
Cezar
8 miesięcy temu
Warto czekać , naprawdę jest tak dużo hoteli w Turcji że każdy coś znajdzie a teraz mają turoperarorz swoje 5 minut i chcą wycisnąć ile się da .Wiedzą ,że lipiec jest najlepszy więc straszą brakiem miejsc itp bzdurami
Zeta
8 miesięcy temu
Jest tanio, będzie taniej. Nie ma co się spieszyć. Okazji przybywa, w ciagu ostatnich 3 tygodni nastąpił wręcz wysyp, z dnia na dzień można znaleźć wakacje dla 4-5 osobowej rodziny bez problemu i za dobre pieniądze, do niedawna w last minute byłby oferty głównie dla singli i par, a teraz do wyboru do koloru. Wreszcie normalność wraca na rynek turystyczny. Także nie ma co się spieszyć. To tylko pokazuje jakie mają niedobory, a sprzedać chcą, bo jak stoi puste to nie zarabia.
miest
8 miesięcy temu
Nie warto. Jakies portale rezerwowania podszczypuja klienta twierdzac, ze u nich to taniej. Regula jest taka, ze jak tanio zaplacisz, to bedziesz mial tanie warunki. Hotelarstwo to tez biznes i musi z czegos zyc. Z upustow i znizek nie wyzyje.
TaDzik
8 miesięcy temu
Bzdury w zeszłym roku Hotel w Turcji kosztował 18.000 w lipcu i miała to być super oferta ostatecznie kupiłem wycieczkę do tego samego hotelu pod koniec sierpnia na 12.000 w tym roku tez kosztuje 17.000 za 6 dni z tego 4 pełne dni na miejscu odliczając start samolotu o 23.30 ( to juz jest niby pierwszy dzień wakacji ) i odliczając ostatni dzień bo odlot jest o 6.20 rano.
Adam
8 miesięcy temu
1979R INFLACJA BYLA150% ZRO BILI DENOMINACJE. I LUDZIE SPLACALI RATY ZA WSZYSTKO I PRZEŻYLI I ŻYJĄ TERAZ INFLACJA 20% RABANU TYLE ŻE GŁOWĄ BOLI. MUSICIE ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ GDZIE MIESZKACIE I JAKIE PANUJE TU ZLODZIEJSTWO LEPIEJ NIE BYŁO I NIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ OD 1954 R TAKIE POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE CI CO WY EMIGROWALI W LATACH 70TYCH TO DOPIERO ICH DZIECI MAJĄ W MIARĘ DOBRZE BO TEŻ ŻYLI NA KREDYT