Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Damian Słomski
Damian Słomski
|
aktualizacja

Orlen chce sprzedawać własne krówki. Będzie więcej produktów marki O!

0
Podziel się:

Jest już woda źródlana O!, a będą cukierki spod znaku PKN Orlen. Paliwowy koncern szuka właśnie producenta popularnych krówek, który wykona dla niego zamówienie. Kolejne mają być soki oraz przekąski. Wszystko sygnowane logo, które znajdziemy też w nazwie ponad 100 sklepów O!Shop.

Orlen rozwija sieć sklepów O!Shop. Ma być w nich coraz więcej produktów własnej marki
Orlen rozwija sieć sklepów O!Shop. Ma być w nich coraz więcej produktów własnej marki (Materiały prasowe, Orlen)

PKN Orlen ogłosił postępowanie na wybór producenta słodyczy. Do 29 listopada mają się zgłaszać wszyscy zainteresowani produkcją popularnych cukierków - krówek, które będą sprzedawane na stach paliw płockiego koncernu pod marką O!. Mają być pakowane w paczkach 150-gramowych - donosi PAP.

Tym samym Orlen na dobre rozkręca się z rozbudową oferty pozapaliwowej. Na początku listopada zadebiutowała na półkach sklepów w sieci PKN Orlen woda źródlana O!. W kolejnych miesiącach mają być sukcesywnie wprowadzane inne słodycze, soki oraz przekąski sygnowane tym logo.

"Ma to być marka prosta i bezproblemowa, z charakterystycznym zielonym O!, po którą łatwo sięgnąć nawet tym, którzy są zawsze w biegu" - podkreślają przedstawiciele spółki.

Zobacz także: Orlen szuka nowych kierunków rozwoju

- Zależy nam, żeby klient wiedział, że podczas podróży zawsze będzie miał po drodze stację Orlen, na której dostanie nie tylko paliwo, kawę czy hot doga, ale także inne niezbędne produkty. I co ważne, produkty te będzie identyfikował z Orlenem i mając do wyboru kilka marek danego produktu sięgnie właśnie po tę oznaczoną logiem O! - tłumaczy Rafał Pasieka, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen.

Produkty marki O! poprzedził koncept O!Shop-u, czyli sklepów należących do Orlenu i stawianych przy jego stacjach. O testach nowych sklepów pisaliśmy rok temu, gdy spółka kończyła współpracę z Delikatesami Centrum. Wtedy było 5 O!Shop-ów. Teraz jest ich blisko 130, a ma być zdecydowanie więcej. W całej Polsce Orlen prowadzi blisko 1300 sklepów na stacjach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Finanse
KOMENTARZE
(0)