Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Michał Krawiel
Michał Krawiel
|

Ostatnia prosta Morawieckiego. Premier zapowiedział kampanię

7
Podziel się

Mateusz Morawiecki na stadionie PGE Narodowym zachęcał Polaków do szczepień. W kampanii Ostatnia Prosta wezmą udział polscy sportowcy. Pokazany został też klip promujący szczepienia.

Ostatnia prosta Morawieckiego. Premier zapowiedział kampanię
Mateusz Morawiecki zapowiedział Ostatnią Prostą (KPRM)
bEimdgut

- Ruszamy z kampanią, którą nazywamy Ostatnia Prosta. Jeśli solidarnie przystąpimy do programu szczepień, to będzie to ostatnia prosta w walce z wirusem – powiedział premier Mateusz Morawiecki w trakcie konferencji na PGE Narodowym. Premier w otoczeniu polskich sportowców zachęcał Polaków do szczepień.

- Ostatnia Prosta to będzie największa w historii kampania proferkwecyjna – zapowiedział minister Michał Dworczyk. Minister zapowiedział, że od poniedziałku zostaną przekazane specjalne propozycje dla samorządów i POZ w celu zachęcenia seniorów do szczepień.

Zaprezentowano też spot skierowany do młodych Polaków, który ma zachęcić do sczepienia, w którym wystąpił Marcin Musiał.

bEimdguv
Zobacz także: Opłata reprograficzna zamiast umowy o pracę. Artyści: "temat zastępczy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEimdguW
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(7)
Jola
miesiąc temu
Nie "sczepienia" ale "szczepienia", Panie Krawiel. Nie, żebym się sczepiał.
Wedel
miesiąc temu
Jeśli solidarnie przystąpimy do programu szczepień, to będzie to ostatnia prosta w walce z wirusem - 100% zgody panie premierze. Właśnie solidarność jest tu kluczowa. Szczepienia nie są tylko dla nas. Są także dla naszych bliskich. Każda zaszczepiona osoba to bezpieczniejsze społeczeństwo.
Konrad555
miesiąc temu
Ostatnio prosta przed...bankructwem PL oficjalnie dlug PL na koniec 2021 to....1,5 biliona!!!!!!
bEimdguX
Robert
miesiąc temu
i to jest premier , nie to poprzednicy , brawa !!!
staszek
miesiąc temu
Ostatnia droga, ostatni etap, firma pogrzebowa mu to wymysliła czy on sam tak?... Ciekawy sposób przyznawania się do upadku i klęski...