Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
panek carsharing
16.03.2020 17:32

PANEK CarSharing w kolejnych miastach. Alternatywa dla transportu publicznego?

PANEK CarSharing otwiera nowe strefy wynajmów w Białymstoku, Kielcach, Poznaniu i Radomiu. To ma być bezpieczniejszy sposób na podróżowanie – jeśli musimy wyjść z domu - od komunikacji publicznej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały partnera)
Auta marki PANEK są dezynfekowane specjalnymi płynami a częstotliwość wizyt obsługi technicznej została zwiększona.

Informacja prasowa marki Panek CarSharing

Samochody marki PANEK wypożyczyć można obecnie w ponad 40 strefach w tym 10 dużych miastach. Skąd decyzja o wejściu marki do kolejnych miast? Koronawirus, który spowodował również ograniczenia w miejskiej komunikacji publicznej w miastach.

- Podjęliśmy decyzję o włączeniu stref, które czekały na oficjalną premierę w niedzielę. Jest to związane z wiadomością o zamknięciu granic, zaprzestaniem lotów po Polsce. Dobiegały nas też głosy, że są obawy przed podróżą pociągami i autobusami. Wiele osób decydowało się na tradycyjny wynajem samochodów od marki PANEK. CarSharing jest jednak wygodniejszy i szybszy w nagłych sytuacjach – mówi Katarzyna Panek, rzecznik prasowa firmy.

Samochody PANEK stopniowo będą się pojawiać w każdym z miast. Już dziś nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby pojechać, którymkolwiek samochodem PANEK w trasę i pozostawić go w nowej strefie samodzielnie, nie jest to objęte żadnymi dodatkowymi opłatami.

Ile kosztuje Panek na minuty?

Firma nie zmienia cen, a za pomocą nowej subskrypcji Premium podróże do 300 km kosztują tyle co pakiet wynajmu na dobę, czyli 69 zł (Toyota Yaris), 99 zł (Toyota Corolla/ Seata Arona), 139 zł (Toyota CH-R) i 199 zł (Mercedes GLA). Cała kwota wydana na subskrypcję (od 49 zł do 179 zł w zależności od rodzaju) wraca do Klienta w postaci bonusu i może być wykorzystania na kolejne przejazdy.

Jeśli Użytkownik chce zrobić mniej niż 300 km albo podróżować tylko po mieście może zaopatrzyć się też w tańszy produkt, ceny subskrypcji zaczynają się od 49 zł. W cenie jest też zwolnienie z odpowiedzialności za szkody. Więcej na temat subskrypcji: https://panekcs.pl/koszyk-korzysci#pakiety.

Czystość w autach na minuty

Samochód to dziś najbezpieczniejszy środek transportu – jeśli musimy wyjść z domu. Nikt nie potrafi zdezynfekować czegoś w 100 proc. Można jedynie minimalizować ryzyka.

Auta marki PANEK są dezynfekowane specjalnymi płynami a częstotliwość wizyt obsługi technicznej została zwiększona.

Firma zapewnia również, że ze względu na mniejszą liczbę osób na ulicach dziś nie dochodzi do sytuacji, że ktoś wsiada do samochodu, zaraz po kolejnej osobie.

Aby zarejestrować się w usłudze PANEK CarSharing wystarczy posiadać prawo jazdy i kartę płatniczą. Aplikację PANEK CS można pobrać ze sklepu AppStore i GooglePLAY. Więcej na temat usługi: www.panekcs.pl

Informacja prasowa marki Panek CarSharing

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
16-03-2020

PiotrLubię tą firmę za porządne auta.!

17-03-2020

SZYBKA ALTERNATYWAPrzekroczenie predkości chodzby o 2 km na godziny i udział w kolizji nie z naszej winy to poczatek drogi przez mękę i koszty z kosmosu.

17-03-2020

Mefjuze swoich źródeł wiem ze wcale nie zwiększyli obsługi technicznej a wręcz ja zmniejszyli i nie ma mowy o jakimkolwiek odkazaniu samochodow. Ma tupet … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (3)