Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Katarzyna Kalus
|
aktualizacja

"Polacy rozpieszczają się na wakacjach". Dwa kierunki, za które zapłacisz najmniej

– Cena to niejedyne kryterium, którym kierują się Polacy, wybierając miejsce wakacyjnego wypoczynku – powiedziała w programie "Newsroom" WP Agata Biernat z Wakacje.pl. – Nie tyle patrzymy na cenę, co na stosunek ceny do jakości. To oznacza, że jesteśmy w stanie zapłacić więcej za wyjazd, jeśli dostaniemy w zamian coś więcej. Wybieramy chętnie opcje z wyżywieniem, najczęściej all inclusive, przelot samolotem i hotele czterogwiazdkowe, czasami nawet pięciogwiazdkowe. Dopieszczamy się na wakacjach, bo długo na nie czekamy. Najtańsze kierunki to Bułgaria i Tunezja. Możemy znaleźć również korzystne oferty wśród tych najatrakcyjniejszych kierunków, np. w Turcji – dodała.

KOMENTARZE
(13)
Eeech
7 miesięcy temu
Dlaczwgo ciągle bierzecie pod uwagę TYLKO WYJAZD Z BIUREM PODRÓŻY ? Chyba macie kasę za reklamę bo za wyjazd z biurem trzeba dodatkowo zaplacic wiadomo to ich zarobek ? Ale naprawdę ludzi cieszy gdy sa zawiezieni pod adres codziennie posiłki i kolacja z drinkiem i w dodatku animacja - nic tylko siedz jedz pij nad basenem zlap opaleniznę i wez udział w animacjach co za nuda wszystko pod dyktando i brak możliwości decydowania o czymkolwiek no chyba co sie wybierze z 2 opcji na obiad ? Q na kezakach jeden obok drugiego zero intymności przygody niespodzianki a gdzie chodzenie sie gdzie się chce to maja byc wakacje ? Dramat
victor
8 miesięcy temu
Baden Baden zamiast Sopot.
Jwp
8 miesięcy temu
Najtaniej w domu. Zdziercom i skoor nom dziękuję. Paszli na szczaw
Jjjj
8 miesięcy temu
Egipt. Jest najlepszy. Wysoka temperatura ale jest przyjemny wietrzyk., w Turcji 37 i duchota.
Lolal
8 miesięcy temu
Tunezja byłam i jak wybierzesz 5 * all inclusive bardzo ładny hotel to wcale nie jest tanio . Bardzo porównywalnie do innych krajów.