Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Pomysł na dom niczym domek hobbita. Można się poczuć jak w wehikule czasu

Oryginalna konstrukcja, śmiałe wnętrze i duża wytrzymałość - to cechy domu łukowego, który prezentujemy w najnowszym odcinku "Pomysłu na dom". Dom ma 35 metrów kwadratowych, salon z pokaźną kuchnią, sypialnię i efektowną łazienkę. Jest w nim też antresola. Choć sklepienie wykonane jest ze stali, pokrycie jej od zewnątrz mchem, a także dodatkowa izolacja z wełny mineralnej sprawiają, że pomieszczenia nie nagrzewają się i są odizolowane od hałasu. Ile to kosztuje? O tym i o wielu innych kwestiach dowiecie się, oglądając cały odcinek!

199
Podziel się:
KOMENTARZE
(199)
apartament
3 lata temu
Mieszkanie w puszce od konserw - dobre dla śledzi. A co z transportem pary wodnej przez ściany?, a co ze statecznością cieplną?, gdzie tu wentylacja? Woda popłynie wartkim strumieniem po blaszanych ścianach. Nawet samochodu lepiej nie trzymać w blaszanym garażu.
Robak
3 lata temu
35 mq? tyle to moze jest na obrysie fundamentu ale w rzeczywistosci to bedzie przeliczeniowo tylko polowa tego! Kto buduje takie sciany? Przeciez to jest rura uzywana do budowania przejazdow i przejsc dla dzikiej zwierzyny nad drogami szybkiego ruchu! Zmierzamy do... kazdemu z nas bedzie przyslugiwalo 2m X 1 m bez pochowku, bo za ten bedziemy musieli "godziwie zaplacic!
jaa
3 lata temu
Rząd planuje rozdawać kasę ludziom, którzy nie mają na wkład własny, a więc ludziom z małymi dochodami albo ze złymi nawykami, bo nie umiejącymi oszczędzać i potem od nich będą przejmować te niespłacone mieszkania? Uzbieranie wkładu własnego 20% ceny pokazuje czy ludzie potrafią oszczędzić i są zdolni do spłaty pozostałych 80%. Gdy kupuje się mieszkanie lub dom potrzeba rozsądku i przydaje się kalkulator żeby nie przepłacić. Najbezpieczniej kupić za gotówkę, ale można też i na kredyt. Wszystko zależy od ceny i lokalizacji. Ważna jest relacja między cenami najmu, a ceną nieruchomości. Ludzie często przepłacają, a potem płaczą, że mają wysokie raty. Jak nie przepłacić? Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emeytura nie jest Ci potzerbna . Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzie zobaczyli jak można budować swój majątek dzięki m.in. inwestowaniu w nieruchomości, ale tez jak osiągnąć wolność finansową.
aaajim
3 lata temu
niemcom zaproponujcie niemcy
grenik
3 lata temu
nie kasuj moich komentarzy jak piszę na temat PISu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona