Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
MWL
|
aktualizacja

Prezydent: zwołuję Radę Gabinetową

12
Podziel się:

Wydam dzisiaj postanowienie o zwołaniu Rady Gabinetowej, czyli obrad Rady Ministrów pod przewodnictwem prezydenta, na 13 lutego o godz. 13. To będą dwa miesiące, od kiedy został powołany rząd - zapowiedział Andrzej Duda.

Prezydent: zwołuję Radę Gabinetową
Prezydent Andrzej Duda (GETTY, NurPhoto)

Prezydent podpisał ustawę budżetową, jednocześnie kierując ją do Trybunału Konstytucyjnego. Następnego dnia wygłosił oświadczenie.

- To jest kwestia odpowiedzialności za rozwój i przyszłość kolejnych pokoleń - powiedział Andrzej Duda, odnosząc się do inwestycji w dozbrajanie armii, ale też inwestycje pokroju Centralnego Portu Komunikacyjnego. - To możliwość transportowania pasażerów i towarów. Trzeba to zrobić dobrze, mądrze i sprawnie, aby Polska miała możliwości rozwojowe i umocniło się jej bezpieczeństwo - podkreślił.

- Liczę na merytoryczne posiedzenie z rządem - stwierdził Duda. Zaznaczył, że jeszcze dziś zostaną wysłane zawiadomienia i zaproszenia do premiera Donalda Tuska i członków rządu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
polityka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(12)
emeryt 75
5 miesięcy temu
żądam wytłumaczenia ,dlaczego prezydent zatwierdził budżet z 16 XII 2016 (nieobecność 224 posłów ) a miał wątpliwości z powodu braku posłów prawomocnie skazanych przez sąd
Ewa
5 miesięcy temu
Duda usilnie pracuje nie tylko na Trybunał Stanu ale i na postawienie mu zarzutów przed sądem powszechnym.
Jared
5 miesięcy temu
Bardzo dobrze, każdy Polak chce wiedzieć jaka jest dalsza perspektywa tego "rządu". Na zachodzie mogą mieć porty przeładunkowe, atomy itp. ale nie Polacy. Jeśli komuś nie zależy i nie będzie próbował to nigdy mu się nie uda. Co po niektórzy woleli by dostać do kieszeni i wydać wszystko zamiast inwestować, dlatego Polak biedny bo nie jest strategiczny i ambitny.
Olo
5 miesięcy temu
On myśli, że jest monarchą 🤣🤣
Duda
5 miesięcy temu
Lepiej sie opamietaj Duda bo jak przestaniesz byc prezydentem z pewnoscia staniesz przed sadem