Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ranking darmowych pożyczek – luty 2019

17
Podziel się

1,5 tys. zł za darmo na jak najdłuższy okres – to założenia, które przyjęłam, kiedy szukałam najlepszej pożyczki. Zależało mi na tym, aby pożyczyć tę kwotę i nie ponosić żadnych kosztów, a do tego żebym miała jak najwięcej dni na spłatę. Okazało się, że tylko w jednej firmie dostępna jest pożyczka za darmo aż na cztery miesiące, natomiast u większości z darmowych środków można skorzystać tylko przez 30 dni.

Ranking darmowych pożyczek – luty 2019
(Fotolia)
bEpLAspx

Darmowa pożyczka potrafi uratować sytuację, gdy pracodawca spóźnia się z wypłatą, zepsuła ci się lodówka czy za moment mija termin płatności za wycieczkę szkolną twojego dziecka. Możesz pożyczyć bez żadnych kosztów i spokojnie oddać, gdy otrzymasz pensję.

Oferty w rankingu uszeregowałam według najdłuższego czasu na spłatę 1,5 tys. zł bez odsetek. Przekonajmy się, kto może zaproponować najwięcej!

I miejsce – Provident

Pierwsze miejsce należy do Providenta, gdzie możesz pożyczyć 1,5 tys. zł za darmo, a na spłatę masz aż 4 miesiące! W ramach Pożyczki 4x0 możesz zawnioskować o kwotę od 500 zł do 1,5 tys. zł. Oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy nie korzystali wcześniej z oferty Providenta.

bEpLAspz

Aby zawnioskować o pożyczkę, musisz mieć 18 lat, rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz musisz regularnie zarabiać.

Ta pożyczka nie ma żadnych ukrytych kosztów, a jej RRSO wynosi 0 proc. Oznacza to, że oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Jak zawnioskować o Pożyczkę 4x0?
1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty.
2. Wypełnij wniosek online, w którym Provident poprosi cię o podanie podstawowych danych kontaktowych i dochodowych. Do poprawnego wypełnienia wniosku będzie ci potrzebny tylko dowód osobisty i w niektórych przypadkach dokumenty dochodowe.
3. Sprawdź ofertę, którą otrzymasz mailem oraz na swoim profilu w serwisie Providenta.
4. Potwierdź swoje dane za pomocą przelewu 1 zł ze swojego konta bankowego.
5. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji czekaj na wpływ środków z pożyczki na twoje konto (pieniądze wpłyną nawet w 15 minut!).

bEpLAspF

Oferta produktowa „Pożyczka na Start” obowiązuje od 27.06.2018 r. Oferta dotyczy Pożyczki Samoobsługowej oferowanej przez internet i spłacanej w 4 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki w wysokości od 500 do 1500 zł. Z oferty „Pożyczka na Start” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1200 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 4 miesięczne równe raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

II miejsce – szybkagotowka.pl

Drugie miejsce zajmuje szybkagotowka.pl, gdzie możesz za darmo pożyczyć nawet 6 tys. zł, jednak czas na spłatę jest prawie dwukrotnie niższy niż w Providencie. Aby uregulować zobowiązanie, masz bowiem tylko 65 dni. Jest to jednak czas, który pozwoli ci spokojnie zebrać środki na spłatę. Pamiętaj, że pożyczkę z RRSO 0 proc. możesz wybrać tylko raz – następne będą płatne. Na szybkagotowka.pl możesz złożyć wniosek, jeśli masz 18 lat, konto bankowe, telefon komórkowy oraz nie posiadasz zaległości w spłacie kredytów.

Jak skorzystać z tej oferty?
1. Na kalkulatorze wybierz interesującą cię kwotę oraz okres spłaty.
2. Wypełnij wniosek. Firma poprosi cię o podanie informacji osobowych, kontaktowych i dochodowych.
3. Potwierdź swoje dane przelewem na 1 zł (pamiętaj, że firma nie akceptuje przelewów ze SKOK).
4. Po pozytywnej decyzji poczekaj na wpływ środków na twoje konto.

bEpLAspG

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 8000 zł. Minimalnie można pożyczyć na 1 dzień. Maksymalny okres – 65 dni. Uzyskanie pieniędzy przez internet oraz telefon możliwe jest po dokonaniu rejestracji. Opłata Rejestracyjna – 0,10 zł (weryfikacja klienta). Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: w przypadku pożyczki w wysokości 1000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Nieterminowa spłata pożyczki, która była pierwotnie wydana z prowizją 0%, skutkuje naliczeniem zaległej prowizji i odsetek zgodnych z tabelą opłat. Reprezentatywny przykład kolejnej pożyczki i maksymalne RRSO: w przypadku pożyczki w wysokości 7000,00 zł na okres 5 dni RRSO wynosi 222602%, stopa oprocentowania - 10% rocznie, prowizja 770,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7779,60 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Podczas trwania akcji promocyjnych organizowanych przez platformę internetową szybkagotowka.pl przedstawione poniżej warunki oraz koszty gotówkowej pożyczki przez internet mogą ulegać zmianom.

III miejsce – extraportfel.pl

Na extraportfel.pl** dostępny okres bezpłatnej pożyczki to 62 dni. Daje to tej firmie trzecie miejsce w rankingu darmowych pożyczek.

Na extraportfel.pl pożyczysz od 100 zł do maksymalnie 3 tys. zł z RRSO 0 proc. Jedynym wymaganiem, które trzeba spełnić, aby wnioskować o pożyczkę jest wiek. Musisz mieć od 21 do 70 lat i móc to udokumentować dowodem osobistym.

bEpLAspH

Aby skorzystać z tej pożyczki, wybierasz kwotę i okres spłaty na kalkulatorze i uzupełniasz wniosek danymi kontaktowymi i finansowymi. Nie musisz potwierdzać swoich danych przelewem weryfikacyjnym. Wystarczy, że podasz swój numer konta, a firma sama go sprawdzi, korzystając z usługi Instantor.

Dzięki temu decyzję otrzymasz nawet w 15 minut!

Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 PLN. Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 271,00 PLN; odsetki 8,20 PLN całkowita kwota do zapłaty 1279,21 PLN; RRSO 1900%.

Ranking szybkich pożyczek na 1 500 zł – luty 2019

Sprawdź, jak w rankingu wypadły pozostałe firmy! Wszystkie oferują pierwsze darmowe pożyczki na kwotę 1,5 tys. zł. Ich RRSO wynosi 0 proc. W zestawieniu podałam maksymalne dostępne okresy takich pożyczek.

bEpLAspI
Miejsce Pożyczkodawca Maksymalny dostępny okres darmowej pożyczki 1500 zł
1 provident.pl 120 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
2 szybkagotowka.pl 65 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
3 extraportfel.pl 62 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
3 automatkredytowy.pl 60 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
4 moneyman.pl 60 dni [ złóż wniosek o darmową pożyczkę]
5 solcredit.pl 50 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
6 lendon.pl 45 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
7 credy.pl 31 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 tanikredyt.pl 30 dni [ złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 alegotowka.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 alfakredyt.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 chwilowkomat.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 ekspreskasa.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 ferratum.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 finansoweposilki.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 finbo.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 halopozyczka.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 kasatak.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 kuki.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 latwykredyt.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 lewpozyczka.pl 30 dni [ złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 lime-kredyt.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 mamonto.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 miloan.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 minipozyczka.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 modnapozyczka.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 netcredit.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 niewielkapozyczka.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 ofin.pl 30 dni [ złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 pozyczkaplus.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 sloan.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 smartpozyczka.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 supergrosz.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 szybka-moneta.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 viasms.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 vivus.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 wandoo.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]
8 wonga.pl 30 dni [złóż wniosek o darmową pożyczkę]

Jak powstał ranking?
W rankingu wzięły udział pożyczki, które oferują swoim klientom pierwsze, darmowe pożyczki w kwocie 1 500 zł. Warunkiem udziału w rankingu jest dostępny kalkulator na stronie internetowej, który pozwoli sprawdzić koszty pożyczki. O miejscu w rankingu decyduje najdłuższy możliwy okres spłaty pierwszej, darmowej pożyczki. Parametry oferty są aktualne na dzień 1.02.2019 r.

bEpLAsqa
KOMENTARZE
(17)
Pierwsza 0%
2 lata temu
lendup
Mariusz z SBB
2 lata temu
Sprawdziłem kilka firm pożyczkowych. Wszystkie oszukiwały. Oficjalne oferty, były niezgodne z tym co faktycznie znajdowało się w umowach. Jak to robiłem ? Kontaktowałem się telefonicznie z firmą i prosiłem o jedną z promocyjnych pożyczek. Po przesłaniu danych, otrzymywałem propozycję na e-mail - już na tym etapie pojawiały się rozbieżności. Ostatecznie, firmy przesyłały lub przyjeżdżali z umowami przedstawiciele, z całkiem innymi umowami. Na koniec dowiadywałem się, że z oferty promocyjnej nie mogę skorzystać. Pamiętajmy także, że możemy odstąpić od umowy i zwrócić pożyczkę bez żadnych kosztów w terminie 14 dni. Niektóre z firm, próbowały, mimo to naliczać mi jakieś kary, czy koszty obsługi. Zwracałem pożyczki następnego dnia lub jeszcze tego samego dnia. WAŻNE, należy poinformować o odstąpieniu od umowy. Nie wszystkie firmy rozumieją, że zwrot, stanowi jednocześnie spłatę i odstąpienie od umowy Warto wiedzieć, że niektóre z firm rozliczają się z klientami w okresach tygodniowych i np. biorąc pożyczkę w niedzielę, już w poniedziałek mamy naliczone koszty pożyczki. Materiał, jest w opracowaniu i zostanie przekazany do UOKiK
nauczyciel
2 lata temu
A przed wojną każdy, kto pożyczał na % wyższy niż 12 nazywany był lichwiarzem i lądował w więzieniu!
bEpLAsqb
eryk
2 lata temu
pod zadnym pozorem nie pozyczajcie kasy.nic nie ma za darmo.
pasożyty
2 lata temu
ja się pytam gdzie jest państwo aby ukrócić to złodziejstwo? gdzie jest Kaczyński i Morawiecki? to bandytyzm w białych rękawiczkach, okradanie często nieświadomych starszych ludzi z ich marnych rent i emerytur