Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Rośnie popularność goodie cashback

0
Podziel się:

W marcu br. użytkownicy programu goodie cashback, pozwalającego na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych, wykonali rekordową liczbę 180 tys. transakcji o łącznej wartości 17,5 mln złotych. Oznacza to, że tylko za zakupy dokonane w marcu br., do internautów korzystających z goodie cashback wróci prawie 600 tysięcy złotych, blisko czterokrotnie więcej niż w marcu zeszłego roku. Jak wynika z badania "Zakupy 2020", 39% polskich internautów korzysta w jakimś zakresie z rozwiązań cashback.

Rośnie popularność goodie cashback
(Materiały prasowe)

Informacja prasowa

- Dziś oszczędzanie i mądre zakupy są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wielu z nas kupuje teraz głównie w internecie, a cashback to bardzo łatwy i wygodny sposób na oszczędzanie podczas zakupów online. Popularność goodie cashback dynamicznie wzrasta, liczba transakcji objętych programem w marcu br. była czterokrotnie wyższa niż w tym samym okresie ubiegłego roku – mówi Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Od czasu uruchomienia programu we wrześniu 2018 r., użytkownicy goodie cashback wykonali ponad 1,1 mln transakcji, wydali za pośrednictwem goodie blisko 120 mln złotych i otrzymali prawie 5 mln złotych cashbacku. Aktywność użytkowników goodie cashback systematycznie się zwiększa, średnio dokonują oni już ponad sześciu transakcji w miesiącu.

Popularność oszczędzania dzięki cashback potwierdzają badania opinii - 39% polskich internautów korzysta w jakimś zakresie z rozwiązań cashback, w tym 12% robi to często (badanie „Zakupy 2020” przeprowadzone na zlecenie Millennium Goodie przez PBS na reprezentatywnej próbie polskich internautów w styczniu br.). Ośmiu na dziesięciu użytkowników pozytywnie ocenia tego typu rozwiązania. Chętniej sięgają po nie osoby młodsze oraz mieszkańcy większych miejscowości. - Osoby, które nie korzystają z rozwiązań cashback, jako główną przyczynę wymieniają najczęściej brak świadomości istnienia takich mechanizmów lub znajomości źródeł takich ofert. Na tym etapie kluczowe wydaje się zatem budowanie w społeczeństwie świadomości usługi cashback i wiążących się z nią korzyści - komentuje Magdalena Jackman, kierownik zespołu badawczego w PBS.

Oszczędzanie podczas zakupów online z goodie cashback jest bardzo proste. Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację goodie lub odwiedzić stronę www.goodie.pl, następnie wybrać usługę lub produkt oznaczone znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu danej marki przy pomocy linku na goodie i sfinalizować transakcję. W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na specjalnym koncie w goodie pojawi się cashback, czyli zwrot części wydanych pieniędzy (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji, nawet w ciągu 30 dni od zakupu. Po zebraniu min. 20 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co ważne, cashback łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Z goodie cashback można zyskać wysoki i szybki zwrot części wydatków na zakupy w kilkuset sklapach online oraz założyć karty stałego klienta galerii handlowych i poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci oraz pozwala wygodnie tworzyć listy zakupów. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów. Z goodie oszczędzanie pieniędzy może stać się nieodłącznym elementem codziennych zakupów.

Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie www.goodie.pl/regulamin. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashback

Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(0)