Notowania

Sprawdź, ile powinieneś zarabiać. W bazie tysiące stanowisk

Portal wynagrodzenia.pl przy współpracy z czołowymi serwisami internetowymi od 2003 roku prowadzi Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 1,6 mln osób, dzięki czemu poznaliśmy szczegółowe dane o zarobkach dla prawie 1000 stanowisk.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń)
Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń to źródło informacji o zarobkach w całej Polsce i w każdej branży

W 2018 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń uczestniczyło 101 860 osób. 60 proc. uczestników badania to osoby powyżej 30 roku życia, 70 proc. ma wykształcenie wyższe. 47 proc. respondentów pracuje w przedsiębiorstwach w których zatrudnionych jest powyżej 250 osób, z kolei 66 proc. pracuje w firmach z przewagą kapitału polskiego (powyżej 50 proc).

Badanie trwa przez cały rok, a zbierane dane dotyczą również takich zmiennych jak wielkość firmy, branża, lokalizacja, typ oraz pochodzenie kapitału.

Udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń to szansa na sprawdzenie, ile zarabiają inni na twoim stanowisku. W bazie znajduje się blisko tysiąc stanowisk - podzielonych na kilka poziomów. Stąd wskazywane wynagrodzenie nie jest tylko zwykłą wartością szacunkową.

Firma Sedlak&Sedlak oraz serwis wynagrodzenia.pl zapraszają do udziału w kolejnej edycji badania. W zamian za wypełnienie ankiety otrzymasz raport dedykowany, z którego dowiesz się:

• ile osób na twoim stanowisku zarabia więcej od ciebie,
• jakie benefity otrzymują inni na Twoim stanowisku,
• od czego zależy Twoje wynagrodzenie.

Zostawiając swój adres e-mail dodatkowo otrzymasz:

• e-book: "Co zrobić, aby więcej zarabiać?”
• raport z narzędzia Moja Płaca o zarobkach na wybranym stanowisku,
• podsumowanie badania,
• możliwość pobrania raportu w postaci pliku PDF.

Badanie jest krótkie, bezpłatne i anonimowe.

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-07-2019

piadaa może porównać je z płacami w UE ( tyle powinniście zarabiać ale nadal siedzicie w kraju )

28-07-2019

Yr1Bez oszukaństwa. 14.30 euro brutto przy 3 klasie podatkowej w DE. Do tego 250 e tykodniowo netto. Kwatera za miesiac 470e ,inne wydatki 400e. Godzin … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (2)