Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Redakcja money.pl
|
aktualizacja

Spytaliśmy młodych. Wiedzą, ile kosztują prąd, benzyna czy iPhone?

Inflacja w lutym zbliżyła się do celu Narodowego Banku Polskiego (który wynosi 2,5 proc. z możliwością odchyłu o 1 pp. w górę lub w dół) i wyniosła 2,8 proc. Na jakim poziomie zatem ukształtowały się ceny energii, paliwa, żywności odzieży, ale też popularnych gadżetów? Postanowiliśmy zapytać o to młodych. Sprawdziliśmy, czy wiedzą, ile kosztują m.in. 1 kilowatogodzina prądu, 1 litr benzyny czy kilogram piersi kurczaka, czy ziemniaków.
118
Podziel się:
KOMENTARZE
(118)
skąd te ceny
miesiąc temu
Filet z kurczaka 15 zł, ciekawe gdzie? chyba 25 zł za kg
Józek
2 miesiące temu
Sondaż ani śmieszny, ani pouczający. Dla kogo to?
Młody
2 miesiące temu
Amatorze dziennikarstwa … jak można pytać o konkretną cene produktu jeżeli ceny są zależne od sklepu + marża + inflacja i jeszcze krytykujesz że ktoś czegoś nie wie…. Dno i amatorszczyzna . To mówiłem ja młody po studiach dziennikarskich
Mlody35
2 miesiące temu
Kiedy to nagrywali? 1 kWh kosztuje 80 gr
set
2 miesiące temu
Prąd to kosztuje tyle ile ciepła wytworzy. Iphone nie mam pojęcia. Benzyna to pewnie 6-7 zł. Parówki w biedronce 8.50 (czasem 5.99) , chleb 2.65. bułki 33 gr sztuka, cukier 4.50 zł herbata zwykła aromatyzowana 4 zł (duże opakowanie w biedronce) i mocna w Selgros 3zł (mix potrzebny żeby ustać na nogach). I tyle człowiek potrzebuje do życia. Po upgradzie, bo normalnego takie życie zabije.
...
Następna strona