Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Statistica: Międzynarodowe Targi Poznańskie

7
Podziel się:

Najlepsi z najlepszych co roku doceniani są w Poznaniu, gdzie otrzymują złote medale międzynarodowych targów poznańskich. Takie wyróżnienie to prestiż, potwierdzenie jakości produktu, ale także zyski dla producenta i sprzedawcy.

Statistica: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Najlepsi z najlepszych co roku doceniani są w Poznaniu, gdzie otrzymują złote medale międzynarodowych targów poznańskich. Takie wyróżnienie to nie tylko prestiż czy potwierdzenie jakości produktu, ale także zyski dla producenta i sprzedawcy.

MTP (Międzynarodowe Targi poznańskie) już od 1921 roku rozwijają i różnicują swoją ofertę. Firma organizuje, aż 100 wydarzeń targowych rocznie, na które zapraszane są najlepsze światowe marki walczące o złote medale. Takie medale otrzymało już 2300 produktów, wybranych przez specjalistyczne jury podejmujące swoje decyzje w oparciu o nowoczesność, innowacyjność, estetykę, funkcjonalność, ekonomiczność, cenę i koszt, ekologiczność, oszczędność oraz praktyczność wyrobów.

Na tym jednak nie koniec. Zwycięskie produkty mają szanse otrzymać kolejne wyróżnienie w postaci złotego medalu konsumentów. Od 2012 roku, w takich plebiscytach oddano już ponad pół miliona głosów.

Jak złote medale wpływają na sprzedaż produktów? Z czego jeszcze znane są MTP? To i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym odcinku Statistica. Zapraszamy.

statistica
najważniejsze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
Pat
6 lat temu
To dobra mobilizacja na przesiadkę na rower, oszczędność i aktywność to lubię!
turbo
6 lat temu
Elektromobilność to przyszłość, olac ceny paliw
Pat
6 lat temu
Paliwo zdrożało bo ceny ropy ida w gore przez Trumpa
Lisek
6 lat temu
Jak cena paliwa tak szybko poszła w górę to możliwe że tak samo szybko spadnie.
Spark
6 lat temu
ceny paliwa rosna przez trumpa, ale orlen zaraz wprowadzi wszedzie ladowarki dla aut elektrycznych i bedzie mozna to olac