Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Studio Kongres590 – Jak prowadzić kobiecy biznes w dobie epidemii?

1
Podziel się

W Polsce każdego dnia rośnie liczba inicjatyw, niosących bezinteresowną pomoc innym. Małe firmy, często jednoosobowe działalności, prowadzone też przez kobiety, które postanowiły realizować swoje pomysły, być niezależne - nagle muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. To dla nich Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką już od pierwszych dni kwarantanny uruchomiła inicjatywę bezpłatnego promowania kobiecych biznesów.

Studio Kongres590 – Jak prowadzić kobiecy biznes w dobie epidemii?
(materiały partnera)
bDZfVrPF

Informacja prasowa

Olga Kozierowska, dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, trenerka i mentorka, która jest założycielką pierwszej i najstarszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą Sukces Pisany Szminką, będzie w Studio Kongres590 rozmawiać z nami o tym jak jej organizacja wspiera kobiece biznesy. Fundacja to w tej chwili ekspertki z różnych dziedzin, których misją jest kompleksowe wspieranie kobiet. Społeczność dostarcza bezpłatnie fachowej wiedzy niezbędnej w rozwoju zawodowym i osobistym.

Aby w dobie pandemii wesprzeć polskie marki, Fundacja zorganizowała akcję #SzminkaKobietom. Sukces Pisany Szminką nieodpłatnie promuje firmy prowadzone przez kobiety. - W tym trudnym czasie solidarność, otwartość na problemy innych i gotowość niesienia wsparcia jest bardzo ważna. Wiele firm ma wyzwania. Wiele może nie przetrwać. Nie możemy być obojętni. Jako konsumenci, możemy zacząć korzystać z usług online. Nawet tych, które wcześniej nie były dostępne w tej formie. Jako przedsiębiorczynie możemy pomyśleć o innych sposobach sprzedaży. Jako organizacja społeczna możemy wpierać na różne sposoby i zachęcamy do korzystania z nieodpłatnych konsultacji prawnych, porad, aplikacji i narzędzi dostępnych na naszej stronie. - taki apel Olga Kozierowska przekazała kobietom, które zastanawiają się - jak działać w czasie izolacji?

bDZfVrPH

O Studio Kongres590

To nowy cykl spotkań w sieci. W wirtualnym studio rozmawiamy z innowatorami, przedsiębiorcami i naukowcami. Z ludźmi, którzy pomagają społeczeństwu i przemysłowi lepiej funkcjonować w czasie pandemii. Chcemy pokazywać ciekawe pomysły i promować tych, którzy je realizują. Tym samym chcemy aktywnie promować polską myśl techniczną i przedsiębiorczość, która wspieraliśmy podczas corocznych spotkań w Jasionce pod Rzeszowem.

O Kongresie 590

Idea Kongresu 590 jest spójna z wizją państwa, którego bogactwo ma być powiększane w oparciu o własne zasoby - zarówno ludzkie, jak i naturalne. Dlatego Kongres 590 to forum wymiany idei i doświadczeń polskich specjalistów z zakresu biznesu, nauki, polityki i legislacji.

bDZfVrPN

Informacja prasowa

bDZfVrQi
Źródło:
Informacja prasowa
KOMENTARZE
(1)
Słonka mojego...
rok temu
Kobiety potrafią wszystko, tylko niektóre troszkę się wstydzą.