Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. Martyna Kośka
|

Tani przewoźnik SkyUp wchodzi do Polski. Polecimy do Kijowa

15
Podziel się

Choć od miesięcy przewoźnicy lotnicy odchudzają siatkę lotów, to przecież maja nadzieję, że już wkrótce znów zaczniemy latać. Pod koniec marca z dwóch polskich lotnisk chce kursować zupełnie nowy dla Polaków tani przewoźnik – ukraiński SkyUp.

Tani przewoźnik SkyUp wchodzi do Polski. Polecimy do Kijowa
SkyUp działa na rynku ukraińskim
bDzdXjJx

To, co wydawało się niemożliwe, ma szansę wkrótce stać się faktem: Ryanair przestanie być jedynym tanim przewoźnikiem na lotnisku w Modlinie. 28 marca z podwarszawskiego lotniska odleci samolot ukraińskich tanich linii lotniczych SkyUp do Kijowa.

Dzień później w inauguracyjny lot do stolicy Ukrainy odleci samolot z Gdańska – informuje serwis fly4free.pl. 

bDzdXjJz

SkyUp to ukraiński tani przewoźnik, który po dwóch latach funkcjonowania na rynku lokalnym postanowił rozszerzyć swoją działalność i realizować międzynarodowe trasy. 

Plany są ambitne: od marca przyszłego roku SkyUp chce realizować 60 tras do 21 krajów z Zaporoża, Lwowa, Charkowa i Kijowa. Loty z Modlina Loty będą realizowane aż pięć razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i i niedziele. Z Modlina samoloty mają startować o godzinie 18:50, w Kijowie lądowanie zaplanowane jest na godz. 21:30. Za bilet zapłacimy od 22 dol. (ok. 82 zł). Loty z Gdańska będą realizowane trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i soboty. Bilet kosztuje od 48 dol. (ok. 179 zł).

Wprawdzie do Kijowa latają również inni przewoźnicy (zarówno budżetowi, jak i LOT), ale żaden nie realizuje lotów z taką częstotliwością. To właśnie może okazać się przewagą SkyUp nad konkurencją. O ile, rzecz jasna nic się nie zmieni i w marcu rzeczywiście reksy będą realizowane. Wiemy, że przez pandemię wszystkie linie lotnicze musiały zmienić swoje plany.

Zobacz także: Las Kabacki. Największa katastrofa lotnicza w Polsce
bDzdXjJF
bDzdXjKa
KOMENTARZE
(15)
LEoN
2 miesiące temu
Okęcie i Modlin na długo całkowicie wystarczą na obsługę lotów z Warszawy, trzeba by może w Modlin zainwestować około 1 mld i będzie przepustowe lotnisko, i te fanaberie z CPL psu na budę
xyz
2 miesiące temu
A po co tam latać? Niech z Radomia latają!
Dosyć
2 miesiące temu
Jak długo będzie się doplacac do lotnisk bamkrutow w Polsce . Przykład lotnisko szymany bankrut do likwidacji. Nie rentowe upadek i won.
bDzdXjKb
Witia
2 miesiące temu
A kiedy pierwsze loty z CPK budowanego przez Horałę (dumy Gdyni)
'''''
2 miesiące temu
kiedyś z Radomia latało sie do Pragi i do Lwowa czy sie jeszcze kiedyś poleci wątpie