Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne

0
Podziel się:

Występują jednak utrudnienia w postaci lokalnej śliskości oraz błota pośniegowego.

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne
(włodi/CC/Flickr)

Występują jednak utrudnienia w postaci lokalnej śliskości oraz błota pośniegowego spowodowane nocnymi opadami śniegu i śniegu z deszczem oraz ujemną temperaturą - mówi dyżurny z puktu informacji drogowej, Paweł Szulkowski.

Najtrudniejsze warunki jazdy są w tej chwili w województwie małopolskim, m.in. na
Zakopiance, na odcinku Nowy Targ - Rabka Zdrój, na krajowej 7-ce odcinek Rabka Zdrój - przejście graniczne w Chyżnem, na drodze krajowej numer 49 odcinek Nowy Targ - Jurgów oraz na trasie 75 odcinek Nowy Sącz - granica państwa i na drodze numer 87 odcinek Nowy Sącz - Piwniczna Zdrój. Na drogach krajowych pracuje obecnie 670 solarek, piaskarek i pługów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/73/t90185.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/bez;wiekszych;utrudnien;na;drogach,91,0,749147.html) Bez większych utrudnień na drogach W wielu miejscach jest jednak ślisko. Kierowcy muszą uważać zwłaszcza na drogach lokalnych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/125/t123773.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/12-kilometrowy;korek;na;drodze;nr;2,71,0,736583.html) 12-kilometrowy korek na drodze nr 2 Na drodze nr 2 jest ślisko, tiry mają trudności z pokonaniem wzniesień i tworzą się korki.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)