Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Madejski
Mateusz Madejski
|
aktualizacja

Tragedia w Szczyrku. U wykonawcy prac trwa "pilna narada"

116
Podziel się:

Co najmniej sześć osób zginęło w Szczyrku w wyniku wybuchu gazu. Prawdopodobną przyczyną tragedii było uszkodzenie podczas robót gazociągu średniego ciśnienia. Prace wykonywała firma Aqua System. W siedzibie firmy trwa obecnie pilna narada, wynika z informacji money.pl.

Na miejscu eksplozji całą noc pracowali strażacy
Na miejscu eksplozji całą noc pracowali strażacy (Forum, Forum)
bEEnghtx

Polska Spółka Gazownictwa poinformowała, że prace przy rurociągu wykonywała firma Aqua System. Co na to firma? W tej chwili trwa "pilna narada" w siedzibie w Bielsko-Białej - wynika z informacji money.pl.

Na razie nie wiadomo, kto zlecał pracę przy rurociągu - i w jakim trybie firma została wybrana. W PSG usłyszeliśmy, że firma była szerzej nieznana. Jednak na miejscu można było zobaczyć sprzęt z logo Aqua System.

bEEnghtz

- Nie wiemy też, w jakim trybie firma ta została wybrana do tych prac - usłyszeliśmy w PSG.

PSG zapewnia też, że nie miała nic wspólnego z pracami.

Zobacz także: Obejrzyj: Już czas pomyśleć jak mądrze zamknąć rok podatkowy
bEEnghtF

Według jej własnej strony internetowej, Aqua System zajmuje się w wykonawstwie "zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, dróg, chodników, małej architektury".

W 2011 r. miała wykonać prace o wartości ponad 35 mln zł. Danych za kolejne lata na stronie już nie ma.

W środę wieczorem zawalił się trzykondygnacyjny budynek przy ul. Leszczynowej w Szczyrku. Powodem był wybuch gazu. Obiekt, który został doszczętnie zniszczony, jest teraz przeszukiwany przez strażaków cegła po cegle

bEEnghtG

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEEnghua
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(116)
Afan
2 lata temu
Narada ? Chyba sobie żartujecie ! Teraz jest czyszczenie papierów a potem będzie ustawka !
znam
2 lata temu
Fajny tekst Pana dziennikarza niewiadomo w jakim trybie firma została wybrana już mówię jak wszystko w tym kraju dali najniższą cenę. To jest początek i koniec całego dziadostwa w Polsce
Mass grave
2 lata temu
Niech sie naradzaja kto pojdzie do paki do konca zycia i kto poweidzial ''wierccie Panowie'' i jest odpowiedzialny za masowe morderstwo.
bEEnghub
Lalka
2 lata temu
W USA jest prawo : call before you dig. Czyli zanim zaczniesz kopać zadzwoń . Jest podany numer , przyjezdza kompania i sprawdza , co znajduje się pod ziemią .
Alexx
2 lata temu
Jestem ciekaw czy rozumieli polecenia wydawane w języku polskim.....
...
Następna strona