Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

TVN24 w ofercie WP Pilot

11
Podziel się:

Serwis WP Pilot oferuje użytkownikom dwa kanały informacyjne: TVN24 oraz TVN24 Biznes i Świat. Są one dostępne w oddzielnym pakiecie cyklicznym w cenie 9,90 zł za miesiąc, płatność jednorazowa wynosi 11,90 zł. Znajdą się również w Pakiecie Rozszerzonym MAXI.

TVN24 w ofercie WP Pilot
(NurPhoto via Getty Images)
bELjTgmt

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie 90 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie. Dotychczas w ofercie WP Pilot były trzy kanały informacyjne: CNN, France24 oraz BIZNES24.

TVN24 oraz TVN24 Biznes i Świat dostępne są w dedykowanym pakiecie w jakości Full HD, dołączone zostały również do nowego Pakietu Rozszerzonego MAXI.

– Serwisy newsowe są jednymi z najchętniej oglądanych programów. Cieszę się, że mogliśmy spełnić prośby naszych użytkowników i dołączyć do oferty kanały informacyjne TVN. Co piąty Polak rozważa zastąpienie płatnej telewizji streamingiem wideo. Nasza platforma idealnie odpowiada na te potrzeby – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

bELjTgmv

W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, skierowane do najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,4 mln Polaków.

bELjTgmW
KOMENTARZE
(11)
Zenko
rok temu
Za tą propagandową sieczkę (nie lepszą niż w TVP Info) mam płacić?
MAM
rok temu
Już dosyć rozsiewają tej nienawiści do Polski
Baba z magla
rok temu
Po kiego grzyba takie cuś?!
bELjTgmX
Jab
rok temu
A dlaczego nie nadajecie TVP Info ? Tam mówią po niemiecku ?
Wp
rok temu
Czy ktoś trzeźwo myślący ogląda te bzdury??