Notowania

media
19.03.2019 12:32

TVP i Emitel ruszają z kampanią promującą kanały MUX-8. W spotach m.in. Dariusz Szpakowski

TVP we współpracy z Emitelem startuje z kampanią informacyjno-promocyjną, zachęcając widzów do modernizacji anten, by mogli odbierać MUX-8. W spotach pojawi się m.in. Dariusz Szpakowski. Obecnie na multipleksie ósmym nadawanych jest sześć kanałów m.in. TVP Sport HD i WP TV.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
TVP i Emitel startują z kampanią promującą MUX-8. W spotach m.in. Dariusz Szpakowski

TVP i Emitel startują z kampanią promującą kanały MUX-8

Kampania TVP i Emitela ruszy 19 marca. Jak poinformowano w komunikacie ma ona na celu zachęcenie widzów do modernizacji anten, przestrojenia odbiorników telewizyjnych do odbioru MUX-8 oraz korzystania z oferty programowej wszystkich multipleksów telewizji naziemnej. W ramach prowadzonych działań przewidziana jest emisja spotów reklamowych i materiałów informacyjnych, jak odbierać darmowe kanały drogą naziemną - podaje portal Wirtualne Media.

Kampania ukierunkowana zostanie przede wszystkim na kibiców sportowych i ma być oparta między innymi na popularności kanału TVP Sport, który na MUX-8 można śledzić w jakości HD. W spotach telewizyjnych emitowanych na antenie TVP wystąpi m.in. dziennikarz i komentator sportowy - Dariusz Szpakowski.

W najbliższych miesiącach stacja TVP Sport będzie transmitowała między innymi mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów, występy reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz mecze siatkarskie Ligi Narodów kobiet i mężczyzn.

Nie tylko TVP promuje MUX-8

Pierwszą kampanię promującą MUX-8 Emitel przeprowadził wraz z nadawcami kanałów WP, Metro oraz Zoom TV w maju 2018 r. Obecnie w Polsce działają cztery ogólnopolskie multipleksy, dzięki którym widzowie mogą wybierać z oferty 29 darmowych kanałów telewizyjnych.

Aktualnie ponad 1/3 wszystkich gospodarstw w Polsce korzysta wyłącznie z telewizji naziemnej - podają Wirtualne Media.

MUX-8:

  • WP TV – programy lifestylowe, technologiczne, dokumenty oraz programy rozrywkowe;
  • TVP Rozrywka – stacja rozrywkowy TVP;
  • TVP Sport HD – stacja o tematyce sportowej TVP;
  • Nowa TV – stacja uniwersalna o profilu filmowo-rozrywkowym;
  • Metro – filmy, seriale kryminalne i programy Discovery;
  • Zoom TV – dokumenty, tajemnicze historie, filmy i seriale oraz najlepsze polskie kabarety.
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz