Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Marcin Łukasik
Marcin Łukasik
|
aktualizacja

Tylko.com nominowana w kategorii "Technologia, która zmieniła zasady gry"

Podziel się:

Wydawało się, że rynek meblarski był ostatnim bastionem, który skuteczne opierał się nowym technologiom. Warszawski startup Tylko.com postanowił to zmienić. Firma stworzyła aplikację, dzięki której można samodzielnie zaprojektować regały. Firma jest nominowana do Nagrody Money.pl w kategorii "Technologia, która zmieniła zasady gry".

Tylko.com nominowana w kategorii "Technologia, która zmieniła zasady gry"
(East News, Jargilo/REPORTER)
bFenxIaJ

Jak to działa? Wystarczy wybrać rozmiar, kształt i liczbę półek. Następnie klientowi wyświetli się projekt. Jeśli przypadnie do gustu to wystarczy złożyć zamówienie. W ciągu dwóch tygodni mebel zostanie wyprodukowany i przywieziony do domu.

Aplikacja posiada też funkcję rozszerzonej rzeczywistości (AR). Dzięki niej można sprawdzić, czy projekt mebla będzie pasował do już urządzonego mieszkania. Wirtualna propozycja jest bowiem nakładana na obraz przestrzeni rejestrowanej kamerą smartfona.

Firma dokonała olbrzymiego skoku jeśli chodzi o projektowanie mieszkań. Nie trzeba już chodzić po salonach meblowych czy przeglądać opasłe katalogi. Dzięki Tylko.com można "wymyślić" sobie mebel od zera, skrojony pod nasze potrzeby i oczekiwania oraz co ważne – ze świadomością, że na pewno nikt nie ma podobnego.

bFenxIaL

Czy są na to chętni? Startup działa od 2015 roku. Dotychczas meble tej firmy kupiło ok. 12 tys. klientów.

Tylko.com to również producent mebli, który wykorzystuje wyłącznie drewno z fińskich lasów brzozowych. Firm dostarcza zamówiony produkt bezpłatnie do klientów w całej Europie.

Zwycięzców poznamy podczas Gali finałowej Nagrody Money.pl 22 maja , która odbędzie się w ramach Kongresu Impact'19 organizowanego w dniach 21-22.05.2019 w Krakowie! Więcej informacji

bFenxIbm