Notowania

finanse
12.06.2019 16:09

Uber Eats zostanie tytularnym sponsorem francuskiej ligi piłki nożnej

Najwyższa klasa rozgrywek piłkarskich we Francji będzie miała nowego partnera. Sponsorem tytularnym Ligue 1 od przyszłego sezonu zostanie Uber Eats.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP.PL)
Uber Eats nowym partnerem tytularnym Ligue 1 (Fot: Uber)

Od sezonu 2019/20 Uber Eats będzie oficjalnym partnerem Ligue 1 Conforama. W dwóch kolejnych sezonach - 2020/21 i 2021/22 - oficjalną nazwą rozgrywek będzie Uber Eats Ligue 1.

- LFP (organizator ligi zawodowej piłki nożnej we Francji - przyp. red.) jest zadowolona i dumna z pozyskania tak innowacyjnego partnera. Tak silnej marki, szczególnie wśród młodego pokolenia - poinformowano media w specjalnym oświadczeniu.

Uber Eats, jest amerykańską platformą służącą do zamawiania i dostarczania żywności online. Aplikacja uruchomiona została przez Ubera w 2014 r.

Zobacz: Lex Uber. "Decyzja polityczna jest jednoznaczna"

- Ta umowa odzwierciedla nowy wymiar Ligue 1. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy liczyć na wsparcie Uber Eats, dużej globalnej marki, w celu wsparcia rozwoju rozgrywek o mistrzostwo Francji - powiedział powiedział Didier Quillot, dyrektor wykonawczy LFP, cytowany przez portalspozywczy.pl.

- Serdecznie dziękujemy LFP za wybranie nas. Będziemy wspierać ich w dalszym rozwoju rozgrywek o mistrzostwo Francji i francuskich klubów zawodowych - dodał z kolei Stéphane Ficaja, dyrektor generalny Uber Eats na Europę Zachodnią i Południową.

Aplikacja Uber Eats dostępna jest w kilkudziesięciu miastach na całym świecie, m.in. w Londynie, Amsterdamie i Paryżu. Platforma działa również w kilku miastach w Polsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz