Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ubezpieczyciele dostali dostęp do punktów karnych. Lepiej mieć się na baczności

– My, jako osoby, które zawierają umowy ubezpieczenia, jesteśmy zawsze pytani, kto jest głównym i dodatkowym użytkownikiem pojazdu. Nikt nas nie przymusza do tego, żebyśmy te informacje podali, ale trzeba pamiętać, że jeśli tego dodatkowego użytkownika nie podamy, to w kolejnym okresie ubezpieczyciel może naszą składkę kalkulować wyżej – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Damian Ziąber z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.
KOMENTARZE
(39)
Ekonomista
2 lata temu
Handel danymi trwa w najlepsze 😂
Kierowca
2 lata temu
Genialne. Co roku OC rośnie średnio o 10%, teraz zwykły kierowca bez punktów lub z ich małą ilością dostanie kolejną albo zwykłą tradycyjną podwyżkę 10% albo więcej, bo uznaniowo firma ubezpieczeniowa sobie doliczy swoje powody aby mieć większe zyski. A co z obniżkami za bezwypadkową i bez punktową jazdę? Podobno tak miał działać ten system, a nie zwiększać zyski największemu Państwowemu PZU i innej prywacie.
Stan
2 lata temu
Niestety zostało złamane prawo ,społeczeństwo powinno się zebrać i złożyć pozew przeciwko Polsce czyli rządowi polskiemu za udostępnienie danych o danej osobie złamali rodo .
Tron
2 lata temu
Co tutaj dużo,pisać... Muszą się znaleźć pieniążki,na podwyżki.
Masz racje
2 lata temu
A kiedy ubezpieczalnie dostana dostep do kartyzdrowotnych ludzi ???
...
Następna strona