Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wirtualny Napieralski będzie spotykał się z wyborcami w Second Lifie

0
Podziel się

SLD zamierza organizować tam debaty, prezentować program, a także udzielać odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów.

Wirtualny Napieralski będzie spotykał się z wyborcami w Second Lifie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDTHdoTF

SLD otwiera swoje biuro w wirtualnym świecie Second Life. Ugrupowanie zamierza organizować w nim debaty, prezentować program, a także udzielać odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów.

Second Life to wirtualny świat 3D. Internauci mogą zakładać w nim profile - tworzyć awatary, czyli odpowiedniki siebie samych w wersji animowanej. Następnie mogą nimi sterować, rozmawiać ze spotkanymi przez siebie innymi użytkownikami czy brać udział w różnych wydarzeniach organizowanych w Second Life.

- _ Nie każdy mieszka w Warszawie, nie każdy ma okazję spotkać Grzegorza Napieralskiego, Katarzynę Piekarską - od tej chwili stanie się to możliwe dla każdego zarówno w kraju jak i za granicą _ - wyjaśniał na prezentacji nowego pomysłu SLD szef warszawskich struktur Sojuszu Sebastian Wierzbicki. Jak dodał, na stronę internetową może wejść każdy i spotkać tam _ animowaną Katarzynę Piekarską czy przewodniczącego Napieralskiego _. - _ Możemy im zadawać pytania, możemy wymieniać się informacjami _ - opowiadał.

bDTHdoTH

W Second Life Sojusz stworzył swoje wirtualne biuro, w którym codziennie będzie można spotkać kogoś z partii, kto odpowie na zadane mu pytania. W planie są również debaty, w których mają brać udział liderzy SLD, w tym Napieralski.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/255/t15615.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;chce;liberalizacji;aborcji;wiec;idzie;w;teren,28,0,874268.html) Aborcyjny szturm SLD. Chcą miliona podpisów
Wirtualne biuro Sojuszu to nowoczesny, przeszkolony, dwupiętrowy budynek. W środku znajduje się miejsce do debat, galeria, studio telewizyjne i ogromny sekretariat. Działka, na której _ wybudowano _ biuro ma powierzchnię 6 tys. metrów kwadratowych.

Podczas wirtualnych odwiedzin SLD, poza zapoznaniem się z programem partii i rozmową z recepcjonistką (będzie dyżurować w godz. 8-16.), można m.in. obejrzeć wystawę przedstawiającą zdjęcia z historycznych kongresów Sojuszu.

- _ Partie polityczne, SLD, po raz pierwszy pojawiają się w Polsce w grze Second Life, bardzo popularnej na świecie. W Polsce około 600 tys. internautów korzysta i loguje się do Second Life. Dziennie to 200 tys. osób, które mogą wchodzić, logować się i być naszymi potencjalnymi wyborcami _ - przekonywał na konferencji, odpowiedzialny za projekt, szef Biura Medialnego SLD Łukasz Naczas.

bDTHdoTN
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/54/t95798.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kwasniewski;bedzie;doradca;sztabu;wyborczego;sld,146,0,873618.html) Były prezydent będzie doradcą sztabu SLD Aleksander Kwaśniewski zostanie doradcą sztabu wyborczego w SLD. Zobacz, kto dostał _ jedynki _ na listach wyborczych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/115/t124019.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/zawadzki;politycy;pokochali;internet;ale;tylko;na;chwile,72,0,868168.html) Zawadzki: Politycy pokochali internet, ale tylko na chwilę Użyją go jak tuby wyborczej, zamiast zakazanej telewizji, a potem zapomną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/132/t131972.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sld;gra;w;kampanii;dziecmi,1,0,866817.html) SLD gra w kampanii dziećmi Szef klubu Grzegorz Napieralski rozmawia z rodzicami przeciwnymi posyłaniu sześciolatków do szkół.
bDTHdoUi
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)