Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Uważaj na te wiadomości. Podszywają się pod znany bank

Oszuści mają na celu przejęcie loginu i hasła. Kuszą atrakcyjną ofertą.

Podziel się
Dodaj komentarz
(iStock.com)
Na Facebooku pojawiły się wiadomości, które są próbą wyłudzenia loginu i hasła do konta klientów Millennium Banku (Fot: Krzysztof12)

Pomysłowość oszustów nie ma granic. Tym razem kuszą pieniędzmi. Na Facebooku pojawiły się wiadomości, które są próbą wyłudzenia loginu i hasła do konta - alarmuje CERT Polska.

Fałszywa reklama wykorzystuje logotypy Millennnium Banku.

"Uwaga! Informujemy o złośliwej kampanii podszywającej się pod bank Millennium prowadzonej na Facebooku poprzez reklamy. Oferta jest atrakcyjna, bo za stan konta powyżej 5000 PLN bank zobowiązuje się wypłacić 900 PLN" - czytamy w alercie CERT.

Zysk netto Banku Millennium w '19 wyniósł 561 mln zł.
Niższy zysk Banku Millennium. To m.in. efekt fuzji

Oszuści podszywający się pod bank proszą o podanie danych do logowania w celu zasilenia konta fikcyjnym bonusem. To wystarczy by otworzyć drogę do pieniędzy złowionych w ten sposób ofiar.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-03-2020

PaoloPodawać, podawać, w dużych ilościach. Tyle, że fałszywe. Niech bandyci mają zajęcie.

07-03-2020

dr.onCiekawe ilu frajerów połakomi się na te 900 zł. Pazerność polaków przeraża, za 5 zł. przejdą na kolanach z Gdańska do Częstochowy a za 2 zł. wsadzą … Czytaj całość

07-03-2020

171717I bardzo dobrze. Nie mam tego waszego faceboka i przynajmniej nikt mi nic takiego nie wciśnie. I dodam, że mam 42 lata i jakoś żyję bez tych głupot … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (17)