Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

10 priorytetów Gronkiewicz-Waltz dla Warszawy

0
Podziel się:

Prezydent Warszawy dziękowała za obietnice dotyczące stolicy, jakie Ewa Kopacz złożyła w expose.

10 priorytetów Gronkiewicz-Waltz dla Warszawy
(PAP/Radek Pietruszka)
bEJsDRYR

Dokończenie budowy II linii metra, budowa obwodnicy Warszawy, budowa szpitala południowego, dalsze podnoszenie bezpieczeństwa mieszkańców. To kilka z 10 priorytetów prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz na trzecią kadencję.

Prezydent obiecywała też rozbudowę miejskiej inrfastruktury - budowę tras tramwajowych i ścieżek rowerowych.

- _ To wszystko po to, aby Warszawa stała się miastem wygodnym, aktywnym, przyjemnym na co dzień, dostępnym. Miastem szans i możliwości. Jakie są inne priorytety? Chciałabym rozszerzyć ofertę zajęć dodatkowych w szkołach i placówkach wychowania fizycznego, stworzyć kartę warszawskiego seniora, stworzyć cały program budownictwa społecznego, nie tylko komunalnego _ - wymieniała prezydent.

bEJsDRYT

Hanna Groniewicz-Waltz dziękowała za obietnice dotyczące stolicy, jakie Ewa Kopacz złożyła w expose. Część z nich jak darmowe porady prawne, budowa żłobków i przedszkoli, czy promocja zdrowego żywienia już realizujemy - powiedziała Gronkiewicz-Waltz.

- _ Jeśli chodzi o nasze marzenia, powiem prawie szeptem, że szczytem naszych marzeń byłoby uwolnienie Warszawy od dwóch panów - od Janosika i Bieruta _- żartowała prezydent.

Podczas konwnecji zaprezentowano liderów list w wyborach do Rady Warszawy i sejmiku mazowieckiego.

Czytaj więcej w Money.pl
Jarosław Kaczyński obiecuje nie 4 a 24 tysiące zł dla rodzin. Co oferuje PO? Ruszyła kampania przed wyborami samorządowymi. Partie licytują się na obietnice.
Gwałtowny wzrost poparcia dla Platformy. Nowy sondaż CBOS Wyrównane poparcie notują SLD, PSL i Kongres Nowej Prawicy. Powodów do zadowolenia nie ma Twój Ruch.
Wybory samorządowe 2014. W sobotę poznamy program Jacka Sasina Według niego, miastu potrzebne są nie tylko inwestycje w infrastrukturę.
bEJsDRZu
KOMENTARZE
(0)