Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

500 zł na dziecko. Minister Rafalska zdradza termin pierwszych wypłat

0
Podziel się

500 złotych na dziecko w drugim kwartale - chciałabym, żeby to było bliżej 1 kwietnia - zdradza w #dziejesienazywo minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Według Elżbiety Rafalskiej rząd szybko upora się przygotowaniem nowych przepisów. Jak dodaje, chodzi o to, żeby projekt był kompletny a nie "jakiś pośpiesznie pisany, który trzeba będzie za chwilę nowelizować".

500 zł na dziecko. Minister Rafalska zdradza termin pierwszych wypłat
bEhLDqBN

500 złotych na dziecko w drugim kwartale - chciałabym, żeby to było bliżej 1 kwietnia - zdradza w #dziejesienazywo minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Według Elżbiety Rafalskiej rząd szybko upora się przygotowaniem nowych przepisów. Jak dodaje, chodzi o to, żeby projekt był kompletny, a nie "pośpiesznie pisany, który trzeba będzie za chwilę nowelizować".

W wygłoszonym w środę expose premier Beata Szydła podkreśliła, że przez pierwsze 100 dni swojego rządzenia chce załatwić najgłośniejsze obietnice wyborcze. Chodzi o program Rodzina 500+, w myśl którego rodzice będą mogli liczyć na 500 zł miesięcznie na pierwsze dziecko jeśli ich dochód nie przekracza 800 zł miesięcznie. Gdy rodzina ma dwójkę dzieci limit dochodowy nie będzie obowiązywał.

bEhLDqCq
dziejesienazywo
najważniejsze
gospodarka polska
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)