Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Aerofłot nie poleci do Charkowa i Dniepropietrowska

0
Podziel się:

W związku z konfliktem między Ukrainą a Rosją przewoźnik ograniczył połączenia z ukraińskimi portami z 72 do 52 tygodniowo.

Po katastrofie malezyjskiego Boeinga Aerofłot wstrzymał </br>połączenia z Odessą i Dniepropietrowskiem
Po katastrofie malezyjskiego Boeinga Aerofłot wstrzymał </br>połączenia z Odessą i Dniepropietrowskiem (EAST NEWS)

Ukraińskie władze lotnicze nie zezwoliły rosyjskiemu przewoźnikowi Aerofłot na wznowienie wstrzymanych kilka miesięcy temu lotów do Charkowa i Dniepropietrowska na wschodniej Ukrainie.

O zakazie wznowienia lotów do tych dwóch miast poinformował w szef Państwowej Służby Lotniczej Ukrainy Denys Antoniuk. _ - Zakazaliśmy lotów do czasu podjęcia dalszych decyzji _ - powiedział agencji Interfax-Ukraina.

Wcześniej rosyjski przewoźnik zapowiadał, że przywróci rejsy do Charkowa i Dniepropietrowska 1 grudnia.

Aerofłot wstrzymał loty do Charkowa i Doniecka w maju. W lipcu ogłosił, że przerywa połączenia lotnicze z Odessą i Dniepropietrowskiem. Stało się to po katastrofie zestrzelonego nad wschodnią Ukrainą 17 lipca Boeinga 777 malezyjskich linii lotniczych lecącego z Amsterdamu do Kuala Lumpur.

W związku z konfliktem między Ukrainą a Rosją Aerofłot ograniczył połączenia z ukraińskimi portami z 72 do 52 tygodniowo - przypomniała agencja Interfax-Ukraina.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosja testuje rakietę i chwali się efektem Rosyjska marynarka wojenna ma obecnie trzy okręty podwodne uzbrojone w Buławy.
Coraz więcej Niemców boi się polityki Putina Spada liczba przeciwników sankcji - wynika z ostatnich badań opinii publicznej.
Unia Europejska uderza kolejnymi sankcjami Do czarnej listy zostały dopisanych kolejnych 13 osób i pięć organizacji podważających integralność terytorialną Ukrainy.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)