Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Afera reprywatyzacyjna w Warszawie. Ratusz unieważnił przetarg na audyt

9
Podziel się

W "Informacji o unieważnieniu postępowania" jako podstawę prawną i faktyczną tej decyzji podano jedynie, że "nie została złożona żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu".

Afera reprywatyzacyjna w Warszawie. Ratusz unieważnił przetarg na audyt
(ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News)
bDzXluqJ

Stołeczny ratusz unieważnił drugi przetarg na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji nieruchomości w mieście - wynika z decyzji miasta.

W "Informacji o unieważnieniu postępowania" jako podstawę prawną i faktyczną tej decyzji podano jedynie, że "nie została złożona żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu". W decyzji nie podano żadnych szczegółowych informacji.

W drugim przetargu na wybranie wykonawcy procesu reprywatyzacji nieruchomości w stolicy wpłynęły dwie oferty. W pierwszym przetargu, w październiku ub. roku, do miasta wpłynęła jedna oferta, jednak ratusz odrzucił ją, ponieważ nie spełniła wymagań miasta. Dlatego pod koniec listopada ub. roku ratusz ogłosił drugi przetarg na wybranie wykonawcy audytu.

bDzXluqL

W drugim przetargu, podobnie jak w poprzednim, szacunkowa wartość zamówienia wynosiła 800 tys. zł netto, a jego przedmiotem miała być "ocena działań w zakresie procesu reprywatyzacji w mieście stołecznym Warszawie w latach 1990-2016".

Zgodnie z ogłoszeniem ws. przetargu oczekiwany przez miasto przedmiot zamówienia miał obejmować w szczególności m.in.: "analizę środowiska wewnętrznego zamawiającego w obszarze gospodarki nieruchomościami oraz analizę dokumentacji co najmniej 100 postępowań z lat 1990-2016 (w tym ocenę wybranych postępowań reprywatyzacyjnych pod kątem występujących w nich ewentualnych nieprawidłowości, ich przyczyn i skutków), które dotyczą zwrotu nieruchomości lub wypłaty odszkodowań za nieruchomości".

Informację o unieważnieniu przetargu na wykonanie audytu dot. reprywatyzacji jako pierwsze w poniedziałek podało radio RMF FM.

bDzXlurm
kraj
nieruchomości
Źródło:
KOMENTARZE
(9)
zenon
4 lata temu
Dzięki liberum veto w Sejmie i błazenadzie tzw.opozycji,HGW mogła chwile odetchnąć od swoich przekrętów.
cyla
4 lata temu
Dlaczego. ta. p. za. wszystkie. przekręty. nie. siedzi. w. więzieniu. p. Ministrze. w. Czym. ona. lepsza. od. innych. ludzi. że. jest. nietykalna. ona. to krętacz. i. skorumpowana. jak. pinior
udają greka
4 lata temu
.. KORUPCJA POWIĄZANIA UKŁADY '' na YouTube
bDzXlurn
fffff
4 lata temu
za audyt niech zapłaci złodziej
Geszeft
4 lata temu
Hanka czy maszjeszcze jakieś kamienice za 50zł do spzedania ściero ?