Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Akcja CBŚP. Złodzieje brali jak leci. W magazynie kuchenki, rowery, ciuchy

Z ustaleń śledczych wynika, że skradziony towar, w tym sprzęt AGD i RTV, miał być sprzedany w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz Wawryszuk)
Z ustaleń śledczych wynika, że skradziony towar sprzedany był w Polsce.

Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą specjalizującą się we włamaniach do tirów na terenie Niemiec; zatrzymano czterech mężczyzn podejrzanych o udział w gangu oraz kradzieże z włamaniem.

Z ustaleń śledczych wynika, że skradziony towar, w tym sprzęt AGD i RTV, miał być sprzedany w Polsce.

Funkcjonariusze gorzowskiego CBŚP przy wsparciu policjantów ze Szczecina zatrzymali czterech mężczyzn, w wieku od 31 do 40 lat, podczas rozładunku sprzętu. Podczas przeszukania magazynu policjanci znaleźli hurtowe ilości m.in. nowych odtwarzaczy DVD, kuchenek mikrofalowych, rowerów i markowej odzieży.

- Trzech z zatrzymanych mężczyzn jest dobrze znanych policji. Wcześniej odpowiadali już za przestępstwa kryminalne - powiedziała rzeczniczka CBŚP kom. Iwona Jurkiewicz.

Mężczyźni usłyszeli w prokuraturze zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz kradzieży z włamaniem. Decyzją szczecińskiego sądu wszyscy zostali aresztowani na trzy miesiące.

- Aktualnie śledczy ustalają pokrzywdzonych oraz szczegółowo analizują wartość odzyskanego mienia. Według wstępnych szacunków wartość odzyskanych przedmiotów przekroczyła już 2 miliony złotych - powiedziała rzeczniczka CBŚP.

Zobacz także: Ile kosztuje prędkość?

Tagi: cbś, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
11-08-2017

JanChodzą tacy z ciemniejszą karnacją skóry po domach w okolicach Krosna i oferują różne towary po bardzo niskich cenach. Oczywiście towary są chętnie … Czytaj całość

11-08-2017

ZAZUcinać łapy, albo łby - to jedyna metoda wyeliminowania patologii. Taki będzie już zawsze bandziorem i złodziejem. każdemu może się raz w jakimś … Czytaj całość

11-08-2017

DziurekNie włamania tylko wystawki,przez pracowników firm spedycyjnych,sprzedających lub zamawiających towar,lub kierowców.

Rozwiń komentarze (8)