Notowania

Bank Pekao zrywa współpracę z WOŚP? Obie strony wymownie milczą

Zrepolonizowany niedawno bank nie jest już partnerem fundacji Jerzego Owsiaka. Fundacja WOŚP ma już wybranego następcę - wynika z nieoficjalnych informacji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Bank Pekao od czerwca tego roku jest kontrolowany przez Grupę PZU i Polski Fundusz Rozwoju.

O zakończeniu współpracy między bankiem a fundacją napisał portal cashless.pl. Pytana o te doniesienia rzecznik prasowa Banku Pekao Katarzyna Karpiuk nie potwierdza ani nie zaprzecza. - Umowa jest objęta klauzulą poufności. Jeśli zostanie ona zdjęta, będę mogła powiedzieć coś więcej. Na tę chwilę - nie - powiedziała money.pl Karpiuk.

- Nie jestem w stanie w stanie w ogóle skomentować tej informacji. Więcej będę mógł powiedzieć jutro, po jej zweryfikowaniu - stwierdził z kolei rzecznik Fundacji WOŚP Krzysztof Dobies.

Choć informacja o zakończeniu współpracy nie została oficjalnie potwierdzona, to jest ona zupełnie realna w świetle tego, jakie zmiany zaszły ostatnio w Pekao. 7 czerwca tego roku oficjalnie zakończył się proces repolonizacji tego banku. Został on przejęty przez Grupę PZU i Polski Fundusz Rozwoju, kontrolowane przez państwo.

Zobacz też: Komisja ds. Amber Gold. Burzliwe przesłuchanie Marcina P.

A rząd Beaty Szydło nie jest zaś - delikatnie mówiąc - największym zwolennikiem fundacji Jerzego Owsiaka. Dowodem choćby brak relacji z tegorocznego, 25. finału WOŚP w TVP czy uznanie Przystanku Woodstock za imprezę masową podwyższonego ryzyka, przez co podrożała jej organizacja.

Jak jednak czytamy w portalu cashless.pl, Fundacja nie zostanie bez partnera bankowego. Następca Pekao miał już zostać wybrany.

Tagi: bank pekao, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
02-11-2017

radzioBank upadnie, a WOŚP przetrwa do końca świata i jeden dzień dłużej.

02-11-2017

KONSUMENT 2017NO I WRESZCIE BEZ TERRORU SPONSORINGOWEGO BĘDZIE SIĘ MÓGŁ OWSIAK WYKAZAĆ OPERATYWNOŚCIĄ... p.s. w moim zakładzie pracy przeprowadzamy niekiedy zbiórki … Czytaj całość

02-11-2017

EwaPieniądze z dane z serca od ludzi i dla ludzi , lokowane w banku powinny być chlubą tego banku.

Rozwiń komentarze (339)