Notowania

berlusconi
12.08.2015 10:00

Berlusconi sprzedaje letnią posiadłość na Sardynii

Letnia posiadłość byłego premiera Włoch może zmienić właściciela - donoszą światowe media. Ponoć kupnem zainteresowany jest członek saudyjskiej rodziny królewskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Gavin/ROPI)

Były włoski premier Silvio Berlusconi chce sprzedać swoją letnią posiadłość na Sardynii, w której swego czasu gościł światowych przywódców, m.in. Władimira Putina i George'a Busha. Jak donoszą światowe media, posiadłością jest zainteresowany członek saudyjskiej rodziny królewskiej.

Jak poinformował włoski dziennik "Corierre della Sera", Berlusconi osobiście oprowadził saudyjskiego księcia po posiadłości. Mohammed bin Nayaef miałby zapłacić za nią 500 milionów euro. Za tę cenę na jego własność przeszłaby 80-hektarowa posiadłość i dom o powierzchni 4,5 tys. metrów kwadratowych

Z otaczającego dom parku roztacza się widok na morze. Na terenie poza sześcioma basenami i gajem pomarańczowym jest także m.in. sztuczny wulkan, nadmorska sztuczna grota oraz amfiteatr.

To już kolejny raz, kiedy światowe media obiega informacja o planowanej sprzedaży willi. Po raz pierwszy mówiono o tym już w 2012 r. i wtedy również mieli być nią zainteresowani arabscy szejkowie.

Tagi: berlusconi, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz