Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Krzysztof Janoś
Krzysztof Janoś
|

"Ten program przywraca godność". Robert Biedroń chwali poczynania PiS

162
Podziel się:

- Nareszcie bardzo duża grupa ludzi czuje, że te bonusy, które od 1989 roku były reglamentowane tylko dla pewnej grupy społecznej dzisiaj są szeroko dostępne - mówi o programie 500+ Robert Biedroń, prezydent Słupska. W rozmowie z money.pl popularny samorządowiec przyznaje też ile warte jest dla jego miasta to, że to właśnie on jest jego prezydentem.

"Ten program przywraca godność". Robert Biedroń chwali poczynania PiS
(wp.tv)

- Nareszcie bardzo duża grupa ludzi czuje, że te bonusy, które od 1989 roku były reglamentowane tylko dla pewnej grupy społecznej, dzisiaj są szeroko dostępne - mówi o programie 500+ Robert Biedroń, prezydent Słupska. W rozmowie z money.pl popularny samorządowiec przyznaje też, ile warte jest dla jego miasta to, że to właśnie on jest jego prezydentem.

- Oszacowaliśmy wartość tego ekwiwalentu reklamowego. W pierwszym miesiącu, kiedy objąłem urząd, to było 7 mln zł, do dziś łącznie to już 56 mln zł. Tyle, że to tylko wirtualne pieniądze, które jednak sprawiają, że miasto jest atrakcyjne i pojawiają się inwestycje - mówi Biedroń.

Swoimi poczynaniami na prezydenckim fotelu Biedroń przyciąga nie tylko inwestycje. By wziąć ślub, którego on właśnie udzieli, ludzie przyjeżdżają z całej Polski.

- Terminy mamy zarezerwowane na pół roku i rzeczywiście udzieliłem już rekordową ich liczbę. Pokazuje też w ten sposób, że na te cztery lata jestem po prostu wynajęty przez mieszkańców do pracy i muszę zrobić wszystko, żeby byli szczęśliwi i zadowoleni z tej inwestycji - mówi Robert Biedroń.

Dodatkowo prezydent Słupska chwali poczynania rządu PiS. - Najważniejsze w programie 500+ jest to, że w końcu przywraca ludziom godność. Nareszcie mają pieniądze na to, aby zapłacić rachunki, wysłać dziecko ze śniadaniem do szkoły czy kupić mu ubranie - stwierdza Biedroń.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(162)
Mr. Kaz
8 lat temu
Słupsk jest "SUPER" (wiele razy tam bywałem). Prezydent Słupska (Biedroń) jest "SUPER". Program 500+ jest "SUPER" . Super jest także pewna część PiS-u. Oszołomów odsiejemy pózniej!
Anka
8 lat temu
Zazdroszczę Słupskowi :(
tatek
8 lat temu
Słupsk mekką rowerzystów
Tytus
8 lat temu
Robercie nie lubiłem Cię, ale jednak okazujesz się super gościem, który szanuję ludzi . Bądź dobry i ciepły dla nich i służ im jak najdłużej
joanna
8 lat temu
Nareszcie doczekaliśmy się prawdziwego gospodarza. Słupsk czekał na to latami. Brawo!!
...
Następna strona