Notowania

biedroń
12-09-2016 (09:25)

"Ten program przywraca godność". Robert Biedroń chwali poczynania PiS

- Nareszcie bardzo duża grupa ludzi czuje, że te bonusy, które od 1989 roku były reglamentowane tylko dla pewnej grupy społecznej dzisiaj są szeroko dostępne - mówi o programie 500+ Robert Biedroń, prezydent Słupska. W rozmowie z money.pl popularny samorządowiec przyznaje też ile warte jest dla jego miasta to, że to właśnie on jest jego prezydentem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(wp.tv)

- Nareszcie bardzo duża grupa ludzi czuje, że te bonusy, które od 1989 roku były reglamentowane tylko dla pewnej grupy społecznej, dzisiaj są szeroko dostępne - mówi o programie 500+ Robert Biedroń, prezydent Słupska. W rozmowie z money.pl popularny samorządowiec przyznaje też, ile warte jest dla jego miasta to, że to właśnie on jest jego prezydentem.

- Oszacowaliśmy wartość tego ekwiwalentu reklamowego. W pierwszym miesiącu, kiedy objąłem urząd, to było 7 mln zł, do dziś łącznie to już 56 mln zł. Tyle, że to tylko wirtualne pieniądze, które jednak sprawiają, że miasto jest atrakcyjne i pojawiają się inwestycje - mówi Biedroń.

Swoimi poczynaniami na prezydenckim fotelu Biedroń przyciąga nie tylko inwestycje. By wziąć ślub, którego on właśnie udzieli, ludzie przyjeżdżają z całej Polski.

- Terminy mamy zarezerwowane na pół roku i rzeczywiście udzieliłem już rekordową ich liczbę. Pokazuje też w ten sposób, że na te cztery lata jestem po prostu wynajęty przez mieszkańców do pracy i muszę zrobić wszystko, żeby byli szczęśliwi i zadowoleni z tej inwestycji - mówi Robert Biedroń.

Dodatkowo prezydent Słupska chwali poczynania rządu PiS. - Najważniejsze w programie 500+ jest to, że w końcu przywraca ludziom godność. Nareszcie mają pieniądze na to, aby zapłacić rachunki, wysłać dziecko ze śniadaniem do szkoły czy kupić mu ubranie - stwierdza Biedroń.

Tagi: biedroń, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-09-2016

jack678Lepszy homoseksualista od tych PISowskich katoli ziejących nienawiśią

12-09-2016

stefanWybraliście zero, to i macie zero nie tylko w gospodarce. Przy wyborze każdego kandydata trzeba się kierować mózgiem, a nie emocjami, które to, są … Czytaj całość

12-09-2016

mmm11więcej takich sympatycznych i pogodnych ludzi jak PAN BIEDROŃ

Rozwiń komentarze (162)