Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Christopher Jamroz o Patriotach: "To jest ogromna karta przetargowa na rynku amerykańskim"

- Wartość tego kontraktu nie może być przeceniona. Wartość optyczna, medialna, strategiczna, sojusznicza - przekonywał gość programu "Money. To się liczy" prezes Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie Christopher Jamroz, zapytany o kontrakt na Patrioty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe/Raytheon)

- Wartość tego kontraktu nie może być przeceniona. Wartość optyczna, medialna, strategiczna, sojusznicza - przekonywał gość programu "Money. To się liczy", prezes Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie Christopher Jamroz, zapytany o kontrakt na Patrioty.

- To jest ogromna karta przetargowa na rynku amerykańskim. Jestem zachwycony - podkreślał Jamroz.

Polska Izba Handlowa w Waszyngtonie została w środę powołana przez premiera Mateusza Morawieckiego. Jej zadaniem będzie wspieranie polskiej przedsiębiorczości.

Tagi: christopher jamroz, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
04-04-2018

SKALASŁOIKOWI EKSPERCI ZALEJĄ FORA TEORIAMI ZZA STODOŁY TO NORMALKA PRAWDA JEST TAKA ŻE STAJEMY SIĘ AMERYKAŃSKIM LOTNISKOWCEM W EUROPIE I LEPSZEJ OPCJI NIE … Czytaj całość

04-04-2018

RealistaNie podoba mi sie rola pola bitwy miedzu=y USa i Rosją. Na dodatek mam jeszcze zaplacic za to zydom bilio9n haraczu. Gdzie tu interes Polski ? … Czytaj całość

04-04-2018

PLNa Łubiance obgryzają brudne paznokcie.

Rozwiń komentarze (13)