Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Christopher Jamroz: "Przez ostatnie 10 lat o Polsce niewiele się mówiło". Teraz to się zmieni [WIDEO]

Christopher Jamroz: "Przez ostatnie 10 lat o Polsce niewiele się mówiło". Teraz to się zmieni

 

 

- Polska kojarzyła się z Lechem Wałęsą 20-25 lat temu. Przez ostatnie 10 lat o Polsce niewiele się mówiło i czas to zmienić - mówił w programie "Money. To się liczy" prezes Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie Christopher Jamroz.

Jego zdaniem polskie firmy odnajdują na amerykańskim rynku swoje nisze. Wymienił tu producenta sprzętu do kitesurfingu, czy producentów jachtów. Jamroz zwrócił też uwagę na produkowane w Polsce części lotnicze i części motoryzacyjne, a także na polską biotechnologię i IT.

Polska Izba Handlowa w Waszyngtonie została w środę powołana przez premiera Mateusza Morawieckiego. Jej zadaniem będzie wspieranie polskiej przedsiębiorczości.

Czytaj także
Polecane galerie
polityk
2018-04-05 22:07
USA ZNALAZŁA SOBIE KOLEJNYCH ŁOSI, TYM RAZEM BIAŁO-CZERWONEGO KOLORU, DO SPRZEDAŻY SOWICH NADWYŻEK I WSZYSTKIEGO CO STARE I DROGIE W ZAMIAN ZA WIRTUALNE GWARANCJE BEZPIECZEŃSTWA.

SĄ TYLE WARTE ILE GWARANCJE JAKI DAŁA ANGLOSASKA BRYTANIA POLSCE I UKRAINIE. BYŁY ŚWIETNE.

ZOBACZCIE CO ZROBIŁY: USA, IZRAEL I FRANCJA Z LIBIĄ I IRAKIEM, NIE WSPOMINAJĄC O SYRII, CZEGO POKŁOSIEM JEST OBECNY ZALEW IMIGRANTÓW.
Logic
2018-04-05 17:36
"Polska Izba Handlowa w Waszyngtonie została w środę powołana przez premiera Mateusza Morawieckiego. Jej zadaniem będzie wspieranie polskiej przedsiębiorczości." Moge sie juz smiac? Z czym do ludu, panowie? Z czym? To wspieranie skonczy sie tym, ze beda wyrastac nowe kato-boznice jak grzyby po deszczu. Musialbym was, gluptakow, nie znac, aby myslec, ze tak sie nie stanie. Polak glupi byl, jest i bedzie. Tak wam dopomoz wasz zydowski kato-bozek.
gosc
2018-04-04 19:21
Niesamowite inwestycje, a jaka nowoczesna technologia! Ameryka wrecz wzdych do tych technologi.
Pokaż wszystkie komentarze (15)