Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Co dalej z Jackiem Rostowskim? Jest decyzja

0
Podziel się:

Paweł Graś ujawnił decyzje premier Ewy Kopacz w sprawie byłego szefa resortu finansów.

Co dalej z Jackiem Rostowskim? Jest decyzja
(Witold Rozbicki/REPORTER)

Były wicepremier i minister finansów Jacek Rostowski zostanie nowym szefem doradców premier Ewy Kopacz. - Właściwie to już jest fakt - powiedział rano w TVN24 Paweł Graś (PO).

_ - Rzeczywiście taka decyzja zapadła - _ powiedział w programie _ Jeden na jeden _ Paweł Graś, pytany o to, czy Jacek Rostowski zostanie szefem doradców premier Ewy Kopacz.Jak mówił, decyzja - kiedy to się stanie, zależy od szefowej rządu.

_ - Właściwie to już jest fakt i można przyjąć, że Jacek Rostowski jest szefem grupy doradców premier Ewy Kopacz - _ poinformował Graś.

Dopytywany czy Michał Kamiński także dołączy do tego zespołu, odpowiedział: _ - Nic mi na ten temat nie wiadomo. Myślę, że to Jacek Rostowski będzie proponował skład gabinetu, który będzie doradzał pani premier _.

Dodał, że Jan Krzysztof Bielecki pozostanie szefem Rady Gospodarczej przy premierze. _ - Będzie pełnił tę funkcję tak długo, jak to będzie uważała za stosowne pani premier. Jakie są plany wobec niego, nie wiem - _ powiedział. _ - Słyszałem już tyle plotek i spekulacji na temat przyszłości Bieleckiego, że już w właściwie nic mnie nie zdziwi - _ dodał.

Czytaj więcej w Money.pl
"Festiwal obietnic." Komentarze po expose -_ Mam nadzieję, że oprócz tego, że ktoś kto to wszystko napisał, jeszcze to policzył _- mówi Dariusz Joński, rzecznik prasowy SLD.
Ani słowa o ratowaniu ZUS w expose Kopacz. "Naszemu państwu grozi bankructwo" Eksperci punktują słabe strony strategii nowej pani premier.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)