Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Czeka nas rewolucja finansowa w Unii Europejskiej. Banki będą musiały konkurować, nie tylko między sobą

16
Podziel się:

To jest rewolucja w finansach. Ta dyrektywa modeluje finanse w całej Unii Europejskiej - tak w programie "Money. To się liczy" mówiła prezes Vivus Finance Ewa Wernerowicz o dyrektywie PSD2.

Czeka nas rewolucja finansowa w Unii Europejskiej. Banki będą musiały konkurować, nie tylko między sobą
(money.pl)

- To jest rewolucja w finansach. Ta dyrektywa modeluje finanse w całej Unii Europejskiej - tak w programie "Money. To się liczy" mówiła prezes Vivus Finance Ewa Wernerowicz o dyrektywie PSD2.

banki
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(16)
Kosmita posła...
4 lata temu
Wreszcie przyszła kryska na ma-tryska i katolicko pisowska nie będzie mogła wprowadzić lichwy i złodziejstwa.
lola
4 lata temu
Wszyscy tu na forum oszaleli. Banki nie maja swoich żadnych pieniędzy . Pieniądz w banku jest tylko wirtualny. Bank ma wtedy pieniądze jak pożyczkobiorca przynosi swoją ratę do banku. Nawet nie wiecie że pieniądze wpłacone przez klienta do banku stają sie ich własnością. Banksterzy żyją z lichwy którą nakładają przy udzielaniu kredytów na pożyczkobiorców.
Zet
4 lata temu
Czyli lichwa i naciągacze od chwilówek, w rodzaju VIVUSa zacierają ręce. Rzeczywiście, jest się z czego cieszyć.
333
4 lata temu
Powinna być naturalna selekcja ! Na rynku zostaje najsilniejszy ! Tak samo musi być w firmach ubezpieczeniowych ! Tylko zdrowa konkurencja sprawi ze będzie odrobina normalności !
ja
4 lata temu
Banki to biznes i chcą zarabiać. Kroją naiwnych... Nie zawsze są jednak w porządku względem klienta. Czasem wykorzystują jego niewiedzę. Przeczytajcie sobie ksi azke „Emery tura nie jset Ci potrzbna”? Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzi przygotować do radzenia sobie z finansami i zachęcić do dbania o nie. By uwierzyli, ze mimo ograniczonych zasobów (pieniędzy) można zbudować majątek, a nawet wolność finansową.