Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Debata prezydencka. Kosiniak-Kamysz chwali prezydenta

0
Podziel się:

- Pokazał siłę merytorycznych argumentów i podkreślił co udało mu się zrobić przez ostatnich 5 lat - tłumaczył Kosiniak-Kamysz.

Debata prezydencka. Kosiniak-Kamysz chwali prezydenta
(Adrian Grycuk/CC BY-SA 3.0 PL/wikimedia commons)
bEIYSMXp

Była siła, była energia. Władysław Kosiniak-Kamysz dobrze ocenia występ Bronisława Komorowskiego we wczorajszej debacie prezydenckiej z Andrzejem Dudą.

Członek sztabu kandydującego prezydenta mówił, że jego oceny pokrywają się z komentarzami innych obserwatorów telewizyjnego pojedynku.

Prezydent - w jego opinii - pokazał siłę merytorycznych argumentów i podkreślił co udało mu się zrobić przez ostatnich 5 lat.

bEIYSMXr

Była też energia, której mogło brakować w poprzednich dniach kampanii. Do tego bardzo jasny przekaz dotyczący bezpieczeństwa i wizji państwa - chwalił Kosiniak-Kamysz
Minister pracy, polityk PSL, korzystnie ocenił podjęcie wątku rolnictwa we wczorajszej debacie.

Jego zdaniem, to pokazuje, że Bronisław Komorowski widzi co dobrego wydarzyło się na wsi, ale także jej problemy. W opinii Kosiniaka-Kamysza, gdyby prezydent nie poruszył tego tematu, jego rywal zapewne by tego nie zrobił.

Do drugiej tury wyborów prezydenckich zostało sześć dni. Głosowanie w najbliższą niedzielę.

Czytaj więcej w Money.pl
Minister: nadchodzi "dobry czas dla pracownika" - W Polsce jest przestrzeń do tworzenia nowych miejsc pracy - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz podczas VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
Sejm zgodnie o ograniczeniu umów śmieciowych Do późnego wieczoru toczyła się wczoraj dyskusja posłów. Teraz rządowy projekt trafi do prac w komisji.
"Bezrobocie może spaść poniżej 10 procent" Eurostat podał dziś, że stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wyniosła 12 procent.
bEIYSMXS
KOMENTARZE
(0)