Notowania

Przejdź na
debata prezydencka
18.05.2015 08:16

Debata prezydencka. Kosiniak-Kamysz chwali prezydenta

- Pokazał siłę merytorycznych argumentów i podkreślił co udało mu się zrobić przez ostatnich 5 lat - tłumaczył Kosiniak-Kamysz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adrian Grycuk/CC BY-SA 3.0 PL/wikimedia commons)

Była siła, była energia. Władysław Kosiniak-Kamysz dobrze ocenia występ Bronisława Komorowskiego we wczorajszej debacie prezydenckiej z Andrzejem Dudą.

Członek sztabu kandydującego prezydenta mówił, że jego oceny pokrywają się z komentarzami innych obserwatorów telewizyjnego pojedynku.

Prezydent - w jego opinii - pokazał siłę merytorycznych argumentów i podkreślił co udało mu się zrobić przez ostatnich 5 lat.

Była też energia, której mogło brakować w poprzednich dniach kampanii. Do tego bardzo jasny przekaz dotyczący bezpieczeństwa i wizji państwa - chwalił Kosiniak-Kamysz
Minister pracy, polityk PSL, korzystnie ocenił podjęcie wątku rolnictwa we wczorajszej debacie.

Jego zdaniem, to pokazuje, że Bronisław Komorowski widzi co dobrego wydarzyło się na wsi, ale także jej problemy. W opinii Kosiniaka-Kamysza, gdyby prezydent nie poruszył tego tematu, jego rywal zapewne by tego nie zrobił.

Do drugiej tury wyborów prezydenckich zostało sześć dni. Głosowanie w najbliższą niedzielę.

Czytaj więcej w Money.pl
Minister: nadchodzi "dobry czas dla pracownika" - W Polsce jest przestrzeń do tworzenia nowych miejsc pracy - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz podczas VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
Sejm zgodnie o ograniczeniu umów śmieciowych Do późnego wieczoru toczyła się wczoraj dyskusja posłów. Teraz rządowy projekt trafi do prac w komisji.
"Bezrobocie może spaść poniżej 10 procent" Eurostat podał dziś, że stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wyniosła 12 procent.
Tagi: debata prezydencka, kosiniak-kamysz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz