Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Drożyzna na stacjach paliw. Ekspert o powodach wzrostu cen [WIDEO]

Drożyzna na stacjach paliw. Ekspert o powodach wzrostu cen

 

 

- Mamy napiętą sytuację międzynarodową, a to zawsze powoduje wzrost cen paliw - komentuje w programie "Money. To się liczy" Leszek Wieciec, prezes Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego. I prognozuje, czy podczas wyjazdów na majówkę będziemy kupować paliwo po wysokiej cenie.

paliwo, benzyna, tankowanie, majówka
Czytaj także
Polecane galerie
Kierowca od 50 lat
2018-04-22 09:44
Jak Świat światem zawsze na wiosnę paliwo drożało, bo to ruszają niedzielni kierowcy, wyruszają ludzie na weekendy, wczasy. I co w tym dziwnego? Liczy się kasiora, zysk i wtedy najłatwiej "podoić" ludzi. Tak było i zawsze tak będzie. A krytykanci (prymitywni) znają tylko jedno słowo - WINA PiS.
Dodruk pieniadza
2018-04-19 08:54
Powodem jest dodruk pieniedza przez PIS anie sytuacja miedzynarodowa
ja
2018-04-19 08:17
Ceny rosną i musimy sobie z tym jakoś radzić mimo ograniczonych zasobów (pensji). Wszystko zależy od tego jak wydajemy pieniądze, czyli głównie na co. Nadmierna konsumpcja, zadłużanie się mogą doprowadzić do sytuacji bez wyjścia. Dlaczego w szkołach nie uczy się tego jak zarządzać pieniędzmi, skutecznego oszczędzania i inwestowania? Przeczytajcie sobie ksi azke ,,Emeryt.ura nie jest Ci potrze.bna" Jest o zarządzaniu pieniędzmi, o budowaniu majątku w polskich realiach
Pokaż wszystkie komentarze (55)