Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Anna Frankowska
|

Daniel Obajtek od 2 marca nowym prezesem Energi

5
Podziel się:

Rada nadzorcza Energi powierzyła Danielowi Obajtkowi pełnienie funkcji prezesa zarządu z dniem 2 marca 2017 r. - podała grupa w piątkowym komunikacie. Obajtek obecnie jest prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Daniel Obajtek od 2 marca nowym prezesem Energi
(mat. Energi)

Zmiany w zarządzie Energi. Rada nadzorcza powierzyła Danielowi Obajtkowi pełnienie funkcji prezesa zarządu z dniem 2 marca 2017 r. - podała grupa w komunikacie. Obajtek obecnie jest prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Rada nadzorcza powołała do zarządu także Jacka Kościelniaka, powierzając mu pełnienie funkcji wiceprezesa ds. finansowych z dniem 11 lutego 2017 r. oraz Alicję Barbarę Klimiuk, powierzając jej pełnienie funkcji wiceprezesa ds. operacyjnych z dniem 1 marca 2017 r.

Jednocześnie Jacek Kościelniak złożył rezygnację z dniem 10 lutego 2017 z członkostwa w RN spółki.

17 stycznia tego roku rada nadzorcza Energi odwołała z zarządu prezesa Dariusza Kaśkowa i dwóch wiceprezesów: Mariusza Rędaszkę i Przemysława Piesiewicza. Do pełnienia funkcji prezesa został delegowany wówczas na okres 3 miesięcy Jacek Kościelniak.

gospodarka
energetyka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(5)
oszukany ...
7 lat temu
W Enerdze obecnie naciąga się przyszłych klientów na ofertę Premium nie informując ich o tym, w wyniku czego rachunki za energię drożeją średnio o około 36zł. !!! Sprawdzajcie dokładnie każde pismo które podpisujecie w Enerdze -Obrót !!!
max
7 lat temu
Kapitan pierwszy ucieka z tonącego okrętu ARiMR- dobra zmiana, a to dobre :)
gorszy sort
7 lat temu
Ciekawe, czy "trzymiesięczny prezes" dostał odprawę jak odchodził - i w jakiej wysokości?
Dah
7 lat temu
Obajtek to ten człowiek z Agencji nieruchomości rolnych, który ma kilka zarzutów korupcyjnych na setki tysięcy złotych ?
1200
7 lat temu
Ech miec taka płace.