Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
hawe
04.02.2016 22:57

Hawe ma nowego prezesa

Decyzja rady nadzorczej Hawe z 3 lutego wypełnia wakat po Pawle Sobkowie, który przestał być prezesem firmy z końcem grudnia 2015 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

Paweł Paluchowski, dotychczasowy wiceprezes spółki, został wybrany jej nowym szefem - podało Hawe w komunikacie. Do zmiany doszło w środę, 3 lutego, ale spółka poinformowała o niej dopiero dzień później. Na stanowisko wiceprezesa został z kolei powołany Andrzej Witkowski, dotychczas zasiadający w radzie nadzorczej.

Witkowski będzie wiceprezesem przez okres nie dłuższy niż trzy miesiące - czytamy w komunikacie.

Decyzja rady nadzorczej Hawe z 3 lutego wypełnia wakat po Pawle Sobkowie, który przestał być prezesem firmy z końcem grudnia 2015 roku. Jego decyzja o odejściu była podyktowana względami osobistymi - informowała spółka pod koniec zeszłego roku.

Paweł Paluchowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania i Marketingu. Pełni też funkcję prezesa Dreweksu i B3System SA - obu notowanych na GPW.

Grupa kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 333 mln zł w 2014 r.

Tagi: hawe, giełda, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz